Fabio Caserta vs Michele Mignani: de trainers naast elkaar

Filter:
Fabio Caserta Italy ยท 48 jaar Bari
vs
Michele Mignani Italy ยท 54 jaar Cesena
68 - 75 Wedstrijden
28% - 37% Winstpercentage
1.22 - 1.39 Punten per wedstrijd
1.21 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fabio Caserta sinds het seizoen 2017, van Michele Mignani sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Fabio Caserta. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Michele Mignani.

Resultaten naast elkaar

Fabio Caserta Michele Mignani
Resultaten
68 Wedstrijden 75
19 Gewonnen 28
26 Gelijk 20
23 Verloren 27
28% Winstpercentage 37%
34% Verliespercentage 36%
1.22 Punten per wedstrijd 1.39
Goals
1.21 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.21
-0.22 Doelsaldo per wedstrijd -0.07
29% Clean sheets (%) 25%
25% Niet gescoord (%) 27%
57% Beide teams scoorden 53%
46% Meer dan 2,5 goals 40%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.49
0.97 Punten per uitwedstrijd 1.30
35% Thuis gewonnen (%) 37%
19% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 3
8 Langste reeks zonder nederlaag 9

Fabio Caserta tegen Michele Mignani

3 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Fabio Caserta en Michele Mignani speelden 3 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Fabio Caserta, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Michele Mignani. De ploeg van Fabio Caserta scoorde 6 keer, die van Michele Mignani 2 keer.

Alle duels tussen Bari en Cesena ยท Alle duels tussen Catanzaro en Cesena

Per club

Fabio Caserta
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Catanzaro2024 30 9-13-8 1.33
Nuova Cosenza2023 19 4-7-8 1.00
Bari2025 16 5-6-5 1.31
Juve Stabia2017 - 2018 3 1-0-2 1.00
Michele Mignani
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cesena2024 - 2025 55 22-12-21 1.42
Bari2022 - 2023 12 3-6-3 1.25
Palermo2023 - 2024 6 2-2-2 1.33
Robur Siena2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Fabio Caserta Michele Mignani
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 60 27% 1.23 66 33% 1.30
Coppa Italia 5 20% 0.60 7 57% 1.71
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 67% 2.00 2 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Fabio Caserta Michele Mignani
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Bari 16 31% 1.31 Cesena 20 45% 1.50
2024 Catanzaro 30 30% 1.33 Cesena Palermo 36 39% 1.42
2023 Nuova Cosenza 19 21% 1.00 Bari Palermo 11 18% 1.18
2022 - - - Bari 6 33% 1.17
2018 Juve Stabia 2 50% 1.50 Robur Siena 2 50% 1.50
2017 Juve Stabia 1 0% 0.00 - - -

Fabio Caserta vs Michele Mignani in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Fabio Caserta 68 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 26 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Michele Mignani 75 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 20 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fabio Caserta, alles over Michele Mignani, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook