Fabio Caserta vs Luca D'Angelo: de trainers naast elkaar

Filter:
Fabio Caserta Italy ยท 48 jaar Bari
vs
Luca D'Angelo Italy ยท 55 jaar Spezia
68 - 67 Wedstrijden
28% - 33% Winstpercentage
1.22 - 1.39 Punten per wedstrijd
1.21 - 1.25 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fabio Caserta sinds het seizoen 2017, van Luca D'Angelo sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Fabio Caserta. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Luca D'Angelo.

Resultaten naast elkaar

Fabio Caserta Luca D'Angelo
Resultaten
68 Wedstrijden 67
19 Gewonnen 22
26 Gelijk 27
23 Verloren 18
28% Winstpercentage 33%
34% Verliespercentage 27%
1.22 Punten per wedstrijd 1.39
Goals
1.21 Goals voor per wedstrijd 1.25
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.15
-0.22 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
29% Clean sheets (%) 33%
25% Niet gescoord (%) 31%
57% Beide teams scoorden 51%
46% Meer dan 2,5 goals 37%
Thuis en uit
1.43 Punten per thuiswedstrijd 1.76
0.97 Punten per uitwedstrijd 1.03
35% Thuis gewonnen (%) 48%
19% Uit gewonnen (%) 18%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 2
8 Langste reeks zonder nederlaag 10

Fabio Caserta tegen Luca D'Angelo

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Fabio Caserta en Luca D'Angelo speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Fabio Caserta, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Luca D'Angelo. De ploeg van Fabio Caserta scoorde 3 keer, die van Luca D'Angelo 4 keer.

Alle duels tussen Bari en Spezia ยท Alle duels tussen Catanzaro en Spezia

Per club

Fabio Caserta
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Catanzaro2024 30 9-13-8 1.33
Nuova Cosenza2023 19 4-7-8 1.00
Bari2025 16 5-6-5 1.31
Juve Stabia2017 - 2018 3 1-0-2 1.00
Luca D'Angelo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Spezia2023 - 2025 62 20-25-17 1.37
Pisa2018 4 1-2-1 1.25
Bassano Virtus2016 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Fabio Caserta Luca D'Angelo
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 60 27% 1.23 61 33% 1.39
Coppa Italia 5 20% 0.60 5 40% 1.60
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 67% 2.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Fabio Caserta Luca D'Angelo
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Bari 16 31% 1.31 Spezia 9 22% 1.00
2024 Catanzaro 30 30% 1.33 Spezia 35 37% 1.51
2023 Nuova Cosenza 19 21% 1.00 Spezia 18 28% 1.28
2018 Juve Stabia 2 50% 1.50 Pisa 4 25% 1.25
2017 Juve Stabia 1 0% 0.00 - - -
2016 - - - Bassano Virtus 1 100% 3.00

Fabio Caserta vs Luca D'Angelo in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Fabio Caserta 68 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 26 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luca D'Angelo 67 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 27 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fabio Caserta, alles over Luca D'Angelo, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook