Ernesto Valverde Tejedor vs Marcelino García Toral: de trainers naast elkaar

Filter:
290 - 209 Wedstrijden
54% - 47% Winstpercentage
1.85 - 1.68 Punten per wedstrijd
1.76 - 1.60 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ernesto Valverde Tejedor sinds het seizoen 2016, van Marcelino García Toral sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Ernesto Valverde Tejedor. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marcelino García Toral.

Resultaten naast elkaar

Ernesto Valverde Tejedor Marcelino García Toral
Resultaten
290 Wedstrijden 209
157 Gewonnen 99
66 Gelijk 54
67 Verloren 56
54% Winstpercentage 47%
23% Verliespercentage 27%
1.85 Punten per wedstrijd 1.68
Goals
1.76 Goals voor per wedstrijd 1.60
1.07 Goals tegen per wedstrijd 1.22
0.70 Doelsaldo per wedstrijd 0.37
37% Clean sheets (%) 24%
21% Niet gescoord (%) 23%
50% Beide teams scoorden 59%
51% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
2.22 Punten per thuiswedstrijd 1.96
1.51 Punten per uitwedstrijd 1.44
67% Thuis gewonnen (%) 56%
42% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 8
36 Langste reeks zonder nederlaag 15

Ernesto Valverde Tejedor tegen Marcelino García Toral

2 Zeges
5 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Ernesto Valverde Tejedor en Marcelino García Toral speelden 10 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Ernesto Valverde Tejedor, 5 keer gelijk en 3 zeges voor Marcelino García Toral. De ploeg van Ernesto Valverde Tejedor scoorde 11 keer, die van Marcelino García Toral 11 keer.

Alle duels tussen Athletic Club en Villarreal · Alle duels tussen FC Barcelona en Valencia

Per club

Ernesto Valverde Tejedor
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Athletic Club2016 - 2025 190 90-44-56 1.65
FC Barcelona2017 - 2018 100 67-22-11 2.23
Marcelino García Toral
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Villarreal2023 - 2025 109 49-26-34 1.59
Valencia2017 - 2018 93 47-25-21 1.78
Marseille2023 7 3-3-1 1.71

In dezelfde competities

Competitie Ernesto Valverde Tejedor Marcelino García Toral
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 196 56% 1.93 157 50% 1.76
UEFA Champions League 28 54% 1.86 16 19% 0.75
Copa del Rey 26 62% 2.00 14 57% 1.86
UEFA Europa League 21 57% 1.86 11 64% 2.09
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 14 21% 0.86 6 0% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Ernesto Valverde Tejedor Marcelino García Toral
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Athletic Club 38 32% 1.11 Villarreal 41 39% 1.34
2024 Athletic Club 57 47% 1.70 Villarreal 41 49% 1.73
2023 Athletic Club 46 52% 1.87 Villarreal Marseille 34 47% 1.74
2022 Athletic Club 5 80% 2.60 - - -
2018 FC Barcelona 55 65% 2.18 Valencia 57 46% 1.70
2017 FC Barcelona 45 69% 2.29 Valencia 36 58% 1.92
2016 Athletic Club 44 52% 1.73 - - -

Ernesto Valverde Tejedor vs Marcelino García Toral in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Ernesto Valverde Tejedor 290 wedstrijden die we bijhouden: 157 zeges, 66 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Marcelino García Toral 209 wedstrijden die we bijhouden: 99 zeges, 54 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ernesto Valverde Tejedor, alles over Marcelino García Toral, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook