Ernesto Valverde Tejedor vs Iñigo Pérez Soto: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ernesto Valverde Tejedor sinds het seizoen 2016, van Iñigo Pérez Soto sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Ernesto Valverde Tejedor.
Resultaten naast elkaar
| Ernesto Valverde Tejedor | Iñigo Pérez Soto | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 290 | Wedstrijden | 73 |
| 157 | Gewonnen | 24 |
| 66 | Gelijk | 23 |
| 67 | Verloren | 26 |
| 54% | Winstpercentage | 33% |
| 23% | Verliespercentage | 36% |
| 1.85 | Punten per wedstrijd | 1.30 |
| Goals | ||
| 1.76 | Goals voor per wedstrijd | 1.07 |
| 1.07 | Goals tegen per wedstrijd | 1.16 |
| 0.70 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.10 |
| 37% | Clean sheets (%) | 26% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 34% |
| 50% | Beide teams scoorden | 48% |
| 51% | Meer dan 2,5 goals | 41% |
| Thuis en uit | ||
| 2.22 | Punten per thuiswedstrijd | 1.53 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.12 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 38% |
| 42% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 3 |
| 36 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Ernesto Valverde Tejedor tegen Iñigo Pérez Soto
De ploegen van Ernesto Valverde Tejedor en Iñigo Pérez Soto speelden 4 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Ernesto Valverde Tejedor, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Iñigo Pérez Soto. De ploeg van Ernesto Valverde Tejedor scoorde 7 keer, die van Iñigo Pérez Soto 2 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Athletic Club2016 - 2025
|
190 | 90-44-56 | 1.65 |
FC Barcelona2017 - 2018
|
100 | 67-22-11 | 2.23 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rayo Vallecano2023 - 2025
|
71 | 23-23-25 | 1.30 |
Villarreal2026
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ernesto Valverde Tejedor | Iñigo Pérez Soto | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga | 196 | 56% | 1.93 | 61 | 28% | 1.16 |
| Copa del Rey | 26 | 62% | 2.00 | 3 | 100% | 3.00 |
| UEFA Champions League | 28 | 54% | 1.86 | 1 | 100% | 3.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 14 | 21% | 0.86 | 5 | 20% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ernesto Valverde Tejedor | Iñigo Pérez Soto | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2025 |
|
38 | 32% | 1.11 |
|
13 | 23% | 1.00 |
| 2024 |
|
57 | 47% | 1.70 |
|
45 | 38% | 1.44 |
| 2023 |
|
46 | 52% | 1.87 |
|
13 | 23% | 1.08 |
| 2022 |
|
5 | 80% | 2.60 | - | - | - | |
| 2018 |
|
55 | 65% | 2.18 | - | - | - | |
| 2017 |
|
45 | 69% | 2.29 | - | - | - | |
| 2016 |
|
44 | 52% | 1.73 | - | - | - | |
Ernesto Valverde Tejedor vs Iñigo Pérez Soto in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Ernesto Valverde Tejedor 290 wedstrijden die we bijhouden: 157 zeges, 66 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Iñigo Pérez Soto 73 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 23 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ernesto Valverde Tejedor, alles over Iñigo Pérez Soto, vergelijk andere trainers.



