Eddie Howe vs Thomas Frank: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Thomas Frank Denmark ยท 53 jaar Tottenham
287 - 133 Wedstrijden
41% - 32% Winstpercentage
1.44 - 1.23 Punten per wedstrijd
1.63 - 1.54 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Eddie Howe sinds het seizoen 2016, van Thomas Frank sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Eddie Howe Thomas Frank
Resultaten
287 Wedstrijden 133
119 Gewonnen 43
57 Gelijk 35
111 Verloren 55
41% Winstpercentage 32%
39% Verliespercentage 41%
1.44 Punten per wedstrijd 1.23
Goals
1.63 Goals voor per wedstrijd 1.54
1.51 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.12 Doelsaldo per wedstrijd 0.02
26% Clean sheets (%) 22%
22% Niet gescoord (%) 24%
56% Beide teams scoorden 61%
63% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.80 Punten per thuiswedstrijd 1.49
1.08 Punten per uitwedstrijd 0.97
54% Thuis gewonnen (%) 40%
29% Uit gewonnen (%) 24%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 10

Eddie Howe tegen Thomas Frank

5 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Eddie Howe en Thomas Frank speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Eddie Howe, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Thomas Frank. De ploeg van Eddie Howe scoorde 15 keer, die van Thomas Frank 9 keer.

Alle duels tussen Newcastle en Tottenham ยท Alle duels tussen Newcastle en Brentford

Per club

Eddie Howe
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Newcastle2022 - 2026 163 79-29-55 1.63
Bournemouth2016 - 2018 124 40-28-56 1.19
Thomas Frank
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Brentford2018 - 2024 126 41-32-53 1.23
Tottenham2025 6 2-2-2 1.33
Barnet2018 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Eddie Howe Thomas Frank
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 220 38% 1.35 76 34% 1.25
EFL Carabao Cup 24 71% 2.21 6 17% 0.83
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 16 50% 1.69 10 20% 1.30
FA Cup 14 36% 1.29 8 25% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Eddie Howe Thomas Frank
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Newcastle 3 33% 1.33 - - -
2025 Newcastle 53 38% 1.32 Tottenham 6 33% 1.33
2024 Newcastle 51 57% 1.86 Brentford 45 38% 1.40
2023 Newcastle 50 50% 1.70 Brentford 44 23% 0.98
2022 Newcastle 6 67% 2.00 Brentford 1 0% 0.00
2018 Bournemouth 40 35% 1.20 Brentford Barnet 37 38% 1.35
2017 Bournemouth 44 32% 1.23 - - -
2016 Bournemouth 40 30% 1.15 - - -

Eddie Howe vs Thomas Frank in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Thomas Frank 133 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 35 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over Thomas Frank, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook