Eddie Howe vs Sean Mark Dyche: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Eddie Howe. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Sean Mark Dyche.
Resultaten naast elkaar
| Eddie Howe | Sean Mark Dyche | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 287 | Wedstrijden | 192 |
| 119 | Gewonnen | 63 |
| 57 | Gelijk | 50 |
| 111 | Verloren | 79 |
| 41% | Winstpercentage | 33% |
| 39% | Verliespercentage | 41% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.24 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 1.08 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 1.36 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.28 |
| 26% | Clean sheets (%) | 32% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 33% |
| 56% | Beide teams scoorden | 45% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 46% |
| Thuis en uit | ||
| 1.80 | Punten per thuiswedstrijd | 1.53 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 0.97 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 43% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 23% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 4 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Eddie Howe tegen Sean Mark Dyche
De ploegen van Eddie Howe en Sean Mark Dyche speelden 9 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Eddie Howe, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Sean Mark Dyche. De ploeg van Eddie Howe scoorde 9 keer, die van Sean Mark Dyche 18 keer.
Alle duels tussen Newcastle en Everton ยท Alle duels tussen Bournemouth en Burnley
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Burnley2016 - 2018
|
117 | 38-26-53 | 1.20 |
Everton2023 - 2024
|
74 | 25-23-26 | 1.32 |
Nottingham Forest2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Eddie Howe | Sean Mark Dyche | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 220 | 38% | 1.35 | 159 | 31% | 1.17 |
| EFL Carabao Cup | 24 | 71% | 2.21 | 9 | 56% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 50% | 1.69 | 10 | 40% | 1.60 |
| FA Cup | 14 | 36% | 1.29 | 8 | 38% | 1.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Eddie Howe | Sean Mark Dyche | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2025 |
|
53 | 38% | 1.32 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2024 |
|
51 | 57% | 1.86 |
|
26 | 23% | 1.12 |
| 2023 |
|
50 | 50% | 1.70 |
|
48 | 40% | 1.44 |
| 2022 |
|
6 | 67% | 2.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
40 | 35% | 1.20 |
|
41 | 29% | 1.07 |
| 2017 |
|
44 | 32% | 1.23 |
|
36 | 36% | 1.42 |
| 2016 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
40 | 33% | 1.13 |
Eddie Howe vs Sean Mark Dyche in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sean Mark Dyche 192 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 50 gelijke spelen en 79 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over Sean Mark Dyche, vergelijk andere trainers.

