Eddie Howe vs Marco Alexandre Saraiva da Silva: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Eddie Howe sinds het seizoen 2016, van Marco Alexandre Saraiva da Silva sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Eddie Howe. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marco Alexandre Saraiva da Silva.
Resultaten naast elkaar
| Eddie Howe | Marco Alexandre Saraiva da Silva | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 287 | Wedstrijden | 243 |
| 119 | Gewonnen | 102 |
| 57 | Gelijk | 52 |
| 111 | Verloren | 89 |
| 41% | Winstpercentage | 42% |
| 39% | Verliespercentage | 37% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.47 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 1.37 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.17 |
| 26% | Clean sheets (%) | 26% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 56% | Beide teams scoorden | 56% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.80 | Punten per thuiswedstrijd | 1.74 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.19 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 52% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 8 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Eddie Howe tegen Marco Alexandre Saraiva da Silva
De ploegen van Eddie Howe en Marco Alexandre Saraiva da Silva speelden 11 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Eddie Howe, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Marco Alexandre Saraiva da Silva. De ploeg van Eddie Howe scoorde 13 keer, die van Marco Alexandre Saraiva da Silva 17 keer.
Alle duels tussen Newcastle en Fulham ยท Alle duels tussen Bournemouth en Everton ยท Alle duels tussen Bournemouth en Watford
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
In dezelfde competities
| Competitie | Eddie Howe | Marco Alexandre Saraiva da Silva | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 220 | 38% | 1.35 | 183 | 36% | 1.30 |
| EFL Carabao Cup | 24 | 71% | 2.21 | 15 | 40% | 1.60 |
| FA Cup | 14 | 36% | 1.29 | 15 | 60% | 1.93 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 50% | 1.69 | 7 | 71% | 2.14 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Eddie Howe | Marco Alexandre Saraiva da Silva | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 |
|
18 | 72% | 2.28 |
| 2025 |
|
53 | 38% | 1.32 |
|
41 | 41% | 1.44 |
| 2024 |
|
51 | 57% | 1.86 |
|
45 | 40% | 1.44 |
| 2023 |
|
50 | 50% | 1.70 |
|
45 | 36% | 1.29 |
| 2022 |
|
6 | 67% | 2.00 |
|
3 | 67% | 2.33 |
| 2018 |
|
40 | 35% | 1.20 |
|
38 | 42% | 1.53 |
| 2017 |
|
44 | 32% | 1.23 |
|
24 | 33% | 1.21 |
| 2016 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
21 | 33% | 1.14 |
| 2015 | - | - | - |
|
8 | 63% | 2.13 | |
Eddie Howe vs Marco Alexandre Saraiva da Silva in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Marco Alexandre Saraiva da Silva 243 wedstrijden die we bijhouden: 102 zeges, 52 gelijke spelen en 89 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over Marco Alexandre Saraiva da Silva, vergelijk andere trainers.



