Eddie Howe vs Josep Guardiola i Sala: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Eddie Howe | Josep Guardiola i Sala | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 287 | Wedstrijden | 342 |
| 119 | Gewonnen | 240 |
| 57 | Gelijk | 51 |
| 111 | Verloren | 51 |
| 41% | Winstpercentage | 70% |
| 39% | Verliespercentage | 15% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 2.25 |
| Goals | ||
| 1.63 | Goals voor per wedstrijd | 2.46 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 0.92 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.54 |
| 26% | Clean sheets (%) | 42% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 9% |
| 56% | Beide teams scoorden | 52% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 67% |
| Thuis en uit | ||
| 1.80 | Punten per thuiswedstrijd | 2.45 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 2.06 |
| 54% | Thuis gewonnen (%) | 77% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 63% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 12 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 31 |
Eddie Howe tegen Josep Guardiola i Sala
De ploegen van Eddie Howe en Josep Guardiola i Sala speelden 14 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Eddie Howe, 1 keer gelijk en 11 zeges voor Josep Guardiola i Sala. De ploeg van Eddie Howe scoorde 10 keer, die van Josep Guardiola i Sala 31 keer.
Alle duels tussen Newcastle en Manchester City ยท Alle duels tussen Bournemouth en Manchester City
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Newcastle2022 - 2026
|
163 | 79-29-55 | 1.63 |
Bournemouth2016 - 2018
|
124 | 40-28-56 | 1.19 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Manchester City2016 - 2025
|
342 | 240-51-51 | 2.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Eddie Howe | Josep Guardiola i Sala | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 220 | 38% | 1.35 | 215 | 71% | 2.28 |
| UEFA Champions League | 13 | 38% | 1.46 | 56 | 63% | 2.05 |
| EFL Carabao Cup | 24 | 71% | 2.21 | 22 | 64% | 2.09 |
| FA Cup | 14 | 36% | 1.29 | 31 | 90% | 2.71 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 50% | 1.69 | 8 | 63% | 1.88 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Eddie Howe | Josep Guardiola i Sala | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2025 |
|
53 | 38% | 1.32 |
|
56 | 75% | 2.36 |
| 2024 |
|
51 | 57% | 1.86 |
|
53 | 53% | 1.79 |
| 2023 |
|
50 | 50% | 1.70 |
|
57 | 70% | 2.28 |
| 2022 |
|
6 | 67% | 2.00 |
|
15 | 73% | 2.40 |
| 2018 |
|
40 | 35% | 1.20 |
|
57 | 82% | 2.54 |
| 2017 |
|
44 | 32% | 1.23 |
|
55 | 78% | 2.45 |
| 2016 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
49 | 59% | 2.00 |
Eddie Howe vs Josep Guardiola i Sala in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Eddie Howe 287 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 111 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Josep Guardiola i Sala 342 wedstrijden die we bijhouden: 240 zeges, 51 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Eddie Howe, alles over Josep Guardiola i Sala, vergelijk andere trainers.

