Kazım Ersun Yanal vs Mustafa Reşit Akçay: de trainers naast elkaar

Filter:
Kazım Ersun Yanal Türkiye · 64 jaar Amed
vs
Mustafa Reşit Akçay Türkiye · 67 jaar Karşıyaka
86 - 73 Wedstrijden
40% - 36% Winstpercentage
1.51 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.51 - 1.29 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Kazım Ersun Yanal. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2023 hebben we geen wedstrijden van Mustafa Reşit Akçay.

Resultaten naast elkaar

Kazım Ersun Yanal Mustafa Reşit Akçay
Resultaten
86 Wedstrijden 73
34 Gewonnen 26
28 Gelijk 17
24 Verloren 30
40% Winstpercentage 36%
28% Verliespercentage 41%
1.51 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 1.29
1.15 Goals tegen per wedstrijd 1.19
0.36 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
36% Clean sheets (%) 29%
29% Niet gescoord (%) 32%
48% Beide teams scoorden 47%
47% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.50 Punten per thuiswedstrijd 1.36
1.52 Punten per uitwedstrijd 1.24
41% Thuis gewonnen (%) 39%
38% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
13 Langste reeks zonder nederlaag 12

Kazım Ersun Yanal tegen Mustafa Reşit Akçay

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Kazım Ersun Yanal en Mustafa Reşit Akçay speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Kazım Ersun Yanal, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Mustafa Reşit Akçay. De ploeg van Kazım Ersun Yanal scoorde 3 keer, die van Mustafa Reşit Akçay 3 keer.

Alle duels tussen Trabzonspor en Konyaspor · Alle duels tussen Trabzonspor en Osmanlispor · Alle duels tussen Trabzonspor en Akhisar Belediye

Per club

Kazım Ersun Yanal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Trabzonspor2014 - 2017 56 23-18-15 1.55
Fenerbahce2018 22 8-8-6 1.45
Amed2024 8 3-2-3 1.38
Mustafa Reşit Akçay
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Osmanlispor2015 - 2018 51 20-11-20 1.39
Konyaspor2017 12 4-0-8 1.00
Akhisar Belediye2014 4 2-2-0 2.00
Erokspor2022 3 0-2-1 0.67
Karşıyaka2024 2 0-1-1 0.50
Yeni Malatyaspor2017 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Kazım Ersun Yanal Mustafa Reşit Akçay
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 59 39% 1.51 32 28% 1.13
Beker van Turkije 18 44% 1.67 13 23% 1.08
TFF 1. Lig 8 38% 1.38 11 36% 1.18
UEFA Europa League 1 0% 0.00 16 56% 1.81

Seizoen per seizoen

Seizoen Kazım Ersun Yanal Mustafa Reşit Akçay
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Amed 8 38% 1.38 Karşıyaka 2 0% 0.50
2022 - - - Erokspor 3 0% 0.67
2018 Fenerbahce 22 36% 1.45 Osmanlispor 13 38% 1.23
2017 Trabzonspor 8 25% 1.13 Konyaspor Yeni Malatyaspor 13 31% 1.00
2016 Trabzonspor 41 44% 1.61 Osmanlispor 37 41% 1.49
2015 - - - Osmanlispor 1 0% 0.00
2014 Trabzonspor 7 43% 1.71 Akhisar Belediye 4 50% 2.00

Kazım Ersun Yanal vs Mustafa Reşit Akçay in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Kazım Ersun Yanal 86 wedstrijden die we bijhouden: 34 zeges, 28 gelijke spelen en 24 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Mustafa Reşit Akçay 73 wedstrijden die we bijhouden: 26 zeges, 17 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Kazım Ersun Yanal, alles over Mustafa Reşit Akçay, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook