Éric Serge Roy vs Luis Enrique Martínez García: de trainers naast elkaar

Filter:
123 - 220 Wedstrijden
43% - 68% Winstpercentage
1.50 - 2.22 Punten per wedstrijd
1.43 - 2.48 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Éric Serge Roy sinds het seizoen 2022, van Luis Enrique Martínez García sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luis Enrique Martínez García.

Resultaten naast elkaar

Éric Serge Roy Luis Enrique Martínez García
Resultaten
123 Wedstrijden 220
53 Gewonnen 150
26 Gelijk 38
44 Verloren 32
43% Winstpercentage 68%
36% Verliespercentage 15%
1.50 Punten per wedstrijd 2.22
Goals
1.43 Goals voor per wedstrijd 2.48
1.44 Goals tegen per wedstrijd 0.92
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 1.55
32% Clean sheets (%) 39%
26% Niet gescoord (%) 10%
49% Beide teams scoorden 55%
52% Meer dan 2,5 goals 65%
Thuis en uit
1.68 Punten per thuiswedstrijd 2.27
1.34 Punten per uitwedstrijd 2.16
47% Thuis gewonnen (%) 70%
39% Uit gewonnen (%) 66%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 8
10 Langste reeks zonder nederlaag 30

Éric Serge Roy tegen Luis Enrique Martínez García

0 Zeges
1 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van Éric Serge Roy en Luis Enrique Martínez García speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Éric Serge Roy, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Luis Enrique Martínez García. De ploeg van Éric Serge Roy scoorde 8 keer, die van Luis Enrique Martínez García 22 keer.

Alle duels tussen Stade Brestois 29 en Paris Saint Germain

Per club

Éric Serge Roy
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Stade Brestois 292022 - 2025 123 53-26-44 1.50
Luis Enrique Martínez García
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Paris Saint Germain2023 - 2026 169 113-30-26 2.18
FC Barcelona2016 42 31-7-4 2.38
Spanje2018 - 2022 9 6-1-2 2.11

In dezelfde competities

Competitie Éric Serge Roy Luis Enrique Martínez García
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 97 41% 1.47 101 72% 2.36
UEFA Champions League 8 38% 1.25 40 58% 1.88
Coupe de France 9 56% 1.78 14 86% 2.64
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 56% 1.78 9 22% 1.11

Seizoen per seizoen

Seizoen Éric Serge Roy Luis Enrique Martínez García
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Paris Saint Germain 11 45% 1.64
2025 Stade Brestois 29 34 32% 1.26 Paris Saint Germain 47 68% 2.15
2024 Stade Brestois 29 50 44% 1.44 Paris Saint Germain 57 72% 2.33
2023 Stade Brestois 29 37 51% 1.81 Paris Saint Germain 54 65% 2.17
2022 Stade Brestois 29 2 50% 1.50 Spanje 3 67% 2.33
2018 - - - Spanje 6 67% 2.00
2016 - - - FC Barcelona 42 74% 2.38

Éric Serge Roy vs Luis Enrique Martínez García in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Éric Serge Roy 123 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 26 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Enrique Martínez García 220 wedstrijden die we bijhouden: 150 zeges, 38 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 2.22 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Éric Serge Roy, alles over Luis Enrique Martínez García, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook