Vincenzo Maresca vs Mikel Arteta Amatriain: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Vincenzo Maresca sinds het seizoen 2023, van Mikel Arteta Amatriain sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Vincenzo Maresca | Mikel Arteta Amatriain | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 132 | Wedstrijden | 179 |
| 87 | Gewonnen | 117 |
| 15 | Gelijk | 34 |
| 30 | Verloren | 28 |
| 66% | Winstpercentage | 65% |
| 23% | Verliespercentage | 16% |
| 2.09 | Punten per wedstrijd | 2.15 |
| Goals | ||
| 2.10 | Goals voor per wedstrijd | 2.06 |
| 1.08 | Goals tegen per wedstrijd | 0.84 |
| 1.02 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.22 |
| 35% | Clean sheets (%) | 42% |
| 11% | Niet gescoord (%) | 12% |
| 56% | Beide teams scoorden | 49% |
| 64% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 2.34 | Punten per thuiswedstrijd | 2.28 |
| 1.87 | Punten per uitwedstrijd | 2.00 |
| 74% | Thuis gewonnen (%) | 71% |
| 59% | Uit gewonnen (%) | 60% |
| Reeksen | ||
| 9 | Langste reeks zeges | 14 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Vincenzo Maresca tegen Mikel Arteta Amatriain
De ploegen van Vincenzo Maresca en Mikel Arteta Amatriain speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Vincenzo Maresca, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Mikel Arteta Amatriain. De ploeg van Vincenzo Maresca scoorde 1 keer, die van Mikel Arteta Amatriain 5 keer.
Alle duels tussen Manchester City en Arsenal · Alle duels tussen Chelsea en Arsenal
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Chelsea2024 - 2025
|
71 | 45-10-16 | 2.04 |
Leicester2023
|
49 | 33-4-12 | 2.10 |
Manchester City2026
|
11 | 9-1-1 | 2.55 |
K-League Stars2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Arsenal2022 - 2026
|
178 | 116-34-28 | 2.15 |
Southampton2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Vincenzo Maresca | Mikel Arteta Amatriain | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 43 | 60% | 2.02 | 117 | 67% | 2.21 |
| UEFA Champions League | 1 | 100% | 3.00 | 28 | 71% | 2.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 30% | 1.10 | 14 | 43% | 1.50 |
| EFL Carabao Cup | 9 | 78% | 2.33 | 8 | 88% | 2.63 |
| FA Cup | 6 | 67% | 2.00 | 8 | 63% | 2.00 |
| FA Community Shield | 1 | 0% | 0.00 | 2 | 50% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Vincenzo Maresca | Mikel Arteta Amatriain | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
12 | 75% | 2.33 |
|
12 | 75% | 2.33 |
| 2025 |
|
11 | 91% | 2.73 |
|
53 | 79% | 2.47 |
| 2024 |
|
60 | 58% | 1.92 |
|
55 | 55% | 1.95 |
| 2023 |
|
49 | 67% | 2.10 |
|
52 | 63% | 2.08 |
| 2022 | - | - | - |
|
7 | 43% | 1.57 | |
Vincenzo Maresca vs Mikel Arteta Amatriain in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Vincenzo Maresca 132 wedstrijden die we bijhouden: 87 zeges, 15 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 2.09 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Mikel Arteta Amatriain 179 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 2.15 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Vincenzo Maresca, alles over Mikel Arteta Amatriain, vergelijk andere trainers.




