Enrico Maaßen vs Ricardo Moniz: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Enrico Maaßen. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ricardo Moniz.
Resultaten naast elkaar
| Enrico Maaßen | Ricardo Moniz | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 77 | Wedstrijden | 115 |
| 30 | Gewonnen | 45 |
| 19 | Gelijk | 23 |
| 28 | Verloren | 47 |
| 39% | Winstpercentage | 39% |
| 36% | Verliespercentage | 41% |
| 1.42 | Punten per wedstrijd | 1.37 |
| Goals | ||
| 1.56 | Goals voor per wedstrijd | 1.55 |
| 1.52 | Goals tegen per wedstrijd | 1.79 |
| 0.04 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.24 |
| 18% | Clean sheets (%) | 17% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 65% | Beide teams scoorden | 63% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 64% |
| Thuis en uit | ||
| 1.81 | Punten per thuiswedstrijd | 1.66 |
| 0.94 | Punten per uitwedstrijd | 1.09 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 23% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Enrico Maaßen tegen Ricardo Moniz
De ploegen van Enrico Maaßen en Ricardo Moniz speelden 4 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Enrico Maaßen, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Ricardo Moniz. De ploeg van Enrico Maaßen scoorde 11 keer, die van Ricardo Moniz 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC ST. Gallen2024 - 2026
|
61 | 25-17-19 | 1.51 |
FC Augsburg2023
|
13 | 4-2-7 | 1.08 |
SV Rodinghausen2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
SV Drochtersen/assel2016
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Zurich2023 - 2024
|
42 | 18-7-17 | 1.45 |
FC Eindhoven2016
|
35 | 15-6-14 | 1.46 |
AS Trencin2018 - 2025
|
20 | 7-5-8 | 1.30 |
NK Slaven Belupo2023
|
7 | 1-3-3 | 0.86 |
Randers FC2017
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
Excelsior2018
|
5 | 2-1-2 | 1.40 |
In dezelfde competities
| Competitie | Enrico Maaßen | Ricardo Moniz | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Raiffeisen Super League | 47 | 47% | 1.66 | 38 | 47% | 1.58 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 36% | 1.27 | 3 | 0% | 0.33 |
| UEFA Europa Conference League | 9 | 22% | 1.11 | 3 | 0% | 0.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Enrico Maaßen | Ricardo Moniz | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
16 | 56% | 1.75 |
|
7 | 29% | 1.00 |
| 2024 |
|
44 | 34% | 1.39 |
|
37 | 38% | 1.32 |
| 2023 |
|
13 | 31% | 1.08 |
|
12 | 42% | 1.50 |
| 2018 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
18 | 39% | 1.44 |
| 2017 | - | - | - |
|
6 | 33% | 1.17 | |
| 2016 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
35 | 43% | 1.46 |
Enrico Maaßen vs Ricardo Moniz in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Enrico Maaßen 77 wedstrijden die we bijhouden: 30 zeges, 19 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ricardo Moniz 115 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 23 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Enrico Maaßen, alles over Ricardo Moniz, vergelijk andere trainers.









