Ernest Faber vs John van den Brom: de trainers naast elkaar

Filter:
Ernest Faber Netherlands ยท 55 jaar Heracles
vs
102 - 248 Wedstrijden
25% - 49% Winstpercentage
1.02 - 1.71 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.81 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2024 hebben we geen wedstrijden van Ernest Faber. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van John van den Brom.

Resultaten naast elkaar

Ernest Faber John van den Brom
Resultaten
102 Wedstrijden 248
25 Gewonnen 121
29 Gelijk 60
48 Verloren 67
25% Winstpercentage 49%
47% Verliespercentage 27%
1.02 Punten per wedstrijd 1.71
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.81
1.77 Goals tegen per wedstrijd 1.38
-0.35 Doelsaldo per wedstrijd 0.44
18% Clean sheets (%) 30%
29% Niet gescoord (%) 16%
61% Beide teams scoorden 58%
59% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
1.30 Punten per thuiswedstrijd 1.83
0.75 Punten per uitwedstrijd 1.58
32% Thuis gewonnen (%) 53%
17% Uit gewonnen (%) 44%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 10

Ernest Faber tegen John van den Brom

1 Zeges
2 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Ernest Faber en John van den Brom speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ernest Faber, 2 keer gelijk en 4 zeges voor John van den Brom. De ploeg van Ernest Faber scoorde 7 keer, die van John van den Brom 14 keer.

Alle duels tussen Heracles en Twente ยท Alle duels tussen Groningen en AZ Alkmaar

Per club

Ernest Faber
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Groningen2016 - 2017 72 20-25-27 1.18
Heracles2025 30 5-4-21 0.63
John van den Brom
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AZ Alkmaar2016 - 2018 123 62-29-32 1.75
Twente2025 - 2026 54 31-13-10 1.96
Vitesse2024 38 11-11-16 1.16
Lech Poznan2022 - 2023 31 16-7-8 1.77
KRC Genk2020 - 2026 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Ernest Faber John van den Brom
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 90 21% 0.93 131 50% 1.75
KNVB Beker 7 57% 1.86 16 69% 2.13
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 40% 1.40 16 69% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Ernest Faber John van den Brom
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Twente KRC Genk 21 62% 2.10
2025 Heracles 30 17% 0.63 Twente 34 56% 1.91
2024 - - - Vitesse 38 29% 1.16
2023 - - - Lech Poznan 24 50% 1.75
2022 - - - Lech Poznan 7 57% 1.86
2020 - - - KRC Genk 1 0% 0.00
2018 - - - AZ Alkmaar 38 53% 1.76
2017 Groningen 35 26% 1.14 AZ Alkmaar 33 61% 1.97
2016 Groningen 37 30% 1.22 AZ Alkmaar 52 42% 1.60

Ernest Faber vs John van den Brom in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Ernest Faber 102 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 29 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.02 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde John van den Brom 248 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 60 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ernest Faber, alles over John van den Brom, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook