Eusebio Luca Di Francesco vs Paolo Zanetti: de trainers naast elkaar

Filter:
Eusebio Luca Di Francesco Italy · 57 jaar Lecce
vs
Paolo Zanetti Italy · 43 jaar Verona
248 - 57 Wedstrijden
34% - 21% Winstpercentage
1.25 - 0.82 Punten per wedstrijd
1.33 - 0.75 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Eusebio Luca Di Francesco sinds het seizoen 2016, van Paolo Zanetti sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Eusebio Luca Di Francesco Paolo Zanetti
Resultaten
248 Wedstrijden 57
84 Gewonnen 12
57 Gelijk 11
107 Verloren 34
34% Winstpercentage 21%
43% Verliespercentage 60%
1.25 Punten per wedstrijd 0.82
Goals
1.33 Goals voor per wedstrijd 0.75
1.49 Goals tegen per wedstrijd 1.77
-0.16 Doelsaldo per wedstrijd -1.02
24% Clean sheets (%) 21%
30% Niet gescoord (%) 51%
53% Beide teams scoorden 37%
54% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.46 Punten per thuiswedstrijd 0.64
1.03 Punten per uitwedstrijd 0.97
43% Thuis gewonnen (%) 12%
25% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
7 Langste reeks zonder nederlaag 3

Eusebio Luca Di Francesco tegen Paolo Zanetti

0 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Eusebio Luca Di Francesco en Paolo Zanetti speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Eusebio Luca Di Francesco, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Paolo Zanetti. De ploeg van Eusebio Luca Di Francesco scoorde 2 keer, die van Paolo Zanetti 3 keer.

Alle duels tussen Lecce en Verona · Alle duels tussen Venezia en Verona

Per club

Eusebio Luca Di Francesco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AS Roma2017 - 2018 82 43-17-22 1.78
Sassuolo2016 48 15-11-22 1.17
Lecce2025 - 2026 47 13-8-26 1.00
Frosinone2023 - 2024 38 9-10-19 0.97
Venezia2024 33 4-11-18 0.70
Paolo Zanetti
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2024 - 2025 46 8-11-27 0.76
Empoli2022 - 2023 6 1-0-5 0.50
Sudtirol2018 4 3-0-1 2.25
Udinese2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Eusebio Luca Di Francesco Paolo Zanetti
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 205 32% 1.21 50 16% 0.70
Coppa Italia 8 38% 1.13 5 60% 1.80
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 43% 1.43 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Eusebio Luca Di Francesco Paolo Zanetti
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lecce 15 33% 1.13 Udinese 1 0% 0.00
2025 Lecce 32 25% 0.94 Verona 15 7% 0.60
2024 Venezia Frosinone 35 11% 0.66 Verona 31 23% 0.84
2023 Frosinone 36 25% 1.03 Empoli 5 0% 0.00
2022 - - - Empoli 1 100% 3.00
2018 AS Roma 35 49% 1.69 Sudtirol 4 75% 2.25
2017 AS Roma 47 55% 1.85 - - -
2016 Sassuolo 48 31% 1.17 - - -

Eusebio Luca Di Francesco vs Paolo Zanetti in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Eusebio Luca Di Francesco 248 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 57 gelijke spelen en 107 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Paolo Zanetti 57 wedstrijden die we bijhouden: 12 zeges, 11 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 0.82 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Eusebio Luca Di Francesco, alles over Paolo Zanetti, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook