Eusebio Luca Di Francesco vs Maurizio Sarri: de trainers naast elkaar

Filter:
Eusebio Luca Di Francesco Italy ยท 57 jaar Lecce
vs
Maurizio Sarri Italy ยท 67 jaar Atalanta
245 - 251 Wedstrijden
34% - 55% Winstpercentage
1.26 - 1.85 Punten per wedstrijd
1.33 - 1.65 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Eusebio Luca Di Francesco Maurizio Sarri
Resultaten
245 Wedstrijden 251
84 Gewonnen 139
56 Gelijk 47
105 Verloren 65
34% Winstpercentage 55%
43% Verliespercentage 26%
1.26 Punten per wedstrijd 1.85
Goals
1.33 Goals voor per wedstrijd 1.65
1.48 Goals tegen per wedstrijd 1.05
-0.15 Doelsaldo per wedstrijd 0.60
24% Clean sheets (%) 39%
30% Niet gescoord (%) 22%
53% Beide teams scoorden 47%
54% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.47 Punten per thuiswedstrijd 2.07
1.04 Punten per uitwedstrijd 1.61
43% Thuis gewonnen (%) 63%
25% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 8
7 Langste reeks zonder nederlaag 18

Eusebio Luca Di Francesco tegen Maurizio Sarri

1 Zeges
3 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Eusebio Luca Di Francesco en Maurizio Sarri speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Eusebio Luca Di Francesco, 3 keer gelijk en 3 zeges voor Maurizio Sarri. De ploeg van Eusebio Luca Di Francesco scoorde 8 keer, die van Maurizio Sarri 11 keer.

Alle duels tussen Lecce en Lazio ยท Alle duels tussen Frosinone en Lazio ยท Alle duels tussen AS Roma en Napoli

Per club

Eusebio Luca Di Francesco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AS Roma2017 - 2018 82 43-17-22 1.78
Sassuolo2016 48 15-11-22 1.17
Lecce2025 - 2026 44 13-7-24 1.05
Frosinone2023 - 2024 38 9-10-19 0.97
Venezia2024 33 4-11-18 0.70
Maurizio Sarri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Napoli2016 - 2017 95 63-15-17 2.15
Lazio2022 - 2025 83 31-19-33 1.35
Chelsea2018 61 38-12-11 2.07
Atalanta2026 12 7-1-4 1.83

In dezelfde competities

Competitie Eusebio Luca Di Francesco Maurizio Sarri
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 201 32% 1.21 137 55% 1.85
UEFA Champions League 19 53% 1.68 22 45% 1.50
UEFA Europa League 9 22% 1.11 16 81% 2.56
Coppa Italia 8 38% 1.13 12 67% 2.08
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.63 10 50% 1.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Eusebio Luca Di Francesco Maurizio Sarri
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lecce 12 42% 1.33 Atalanta 12 58% 1.83
2025 Lecce 32 25% 0.94 Lazio 40 35% 1.38
2024 Venezia Frosinone 35 11% 0.66 - - -
2023 Frosinone 36 25% 1.03 Lazio 37 41% 1.35
2022 - - - Lazio 6 33% 1.17
2018 AS Roma 35 49% 1.69 Chelsea 61 62% 2.07
2017 AS Roma 47 55% 1.85 Napoli 46 70% 2.20
2016 Sassuolo 48 31% 1.17 Napoli 49 63% 2.10

Eusebio Luca Di Francesco vs Maurizio Sarri in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Eusebio Luca Di Francesco 245 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 56 gelijke spelen en 105 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Maurizio Sarri 251 wedstrijden die we bijhouden: 139 zeges, 47 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Eusebio Luca Di Francesco, alles over Maurizio Sarri, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook