Eusebio Luca Di Francesco vs Ivan Jurić: de trainers naast elkaar

Filter:
Eusebio Luca Di Francesco Italy · 57 jaar Lecce
vs
Ivan Jurić Croatia · 51 jaar Atalanta
245 - 139 Wedstrijden
34% - 26% Winstpercentage
1.26 - 1.07 Punten per wedstrijd
1.33 - 1.12 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Eusebio Luca Di Francesco Ivan Jurić
Resultaten
245 Wedstrijden 139
84 Gewonnen 36
56 Gelijk 41
105 Verloren 62
34% Winstpercentage 26%
43% Verliespercentage 45%
1.26 Punten per wedstrijd 1.07
Goals
1.33 Goals voor per wedstrijd 1.12
1.48 Goals tegen per wedstrijd 1.50
-0.15 Doelsaldo per wedstrijd -0.38
24% Clean sheets (%) 27%
30% Niet gescoord (%) 34%
53% Beide teams scoorden 51%
54% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.47 Punten per thuiswedstrijd 1.37
1.04 Punten per uitwedstrijd 0.76
43% Thuis gewonnen (%) 34%
25% Uit gewonnen (%) 18%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 2
7 Langste reeks zonder nederlaag 9

Eusebio Luca Di Francesco tegen Ivan Jurić

2 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Eusebio Luca Di Francesco en Ivan Jurić speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Eusebio Luca Di Francesco, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Ivan Jurić. De ploeg van Eusebio Luca Di Francesco scoorde 5 keer, die van Ivan Jurić 6 keer.

Alle duels tussen Lecce en Atalanta · Alle duels tussen Venezia en AS Roma · Alle duels tussen Frosinone en Torino

Per club

Eusebio Luca Di Francesco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AS Roma2017 - 2018 82 43-17-22 1.78
Sassuolo2016 48 15-11-22 1.17
Lecce2025 - 2026 44 13-7-24 1.05
Frosinone2023 - 2024 38 9-10-19 0.97
Venezia2024 33 4-11-18 0.70
Ivan Jurić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genoa2016 - 2018 54 11-14-29 0.87
Torino2022 - 2024 45 16-16-13 1.42
Southampton2024 15 2-1-12 0.47
Atalanta2025 13 3-7-3 1.23
AS Roma2024 11 4-3-4 1.36
Monza2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Eusebio Luca Di Francesco Ivan Jurić
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 201 32% 1.21 107 25% 1.08
Coppa Italia 8 38% 1.13 7 57% 1.86
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 50% 1.63 6 33% 1.33
UEFA Europa League 9 22% 1.11 4 25% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Eusebio Luca Di Francesco Ivan Jurić
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lecce 12 42% 1.33 Monza 1 0% 0.00
2025 Lecce 32 25% 0.94 Atalanta 13 23% 1.23
2024 Venezia Frosinone 35 11% 0.66 Southampton AS Roma 28 21% 0.82
2023 Frosinone 36 25% 1.03 Torino 40 35% 1.43
2022 - - - Torino 3 67% 2.00
2018 AS Roma 35 49% 1.69 Genoa 8 0% 0.50
2017 AS Roma 47 55% 1.85 Genoa 13 15% 0.69
2016 Sassuolo 48 31% 1.17 Genoa 33 27% 1.03

Eusebio Luca Di Francesco vs Ivan Jurić in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Eusebio Luca Di Francesco 245 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 56 gelijke spelen en 105 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ivan Jurić 139 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 41 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.07 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Eusebio Luca Di Francesco, alles over Ivan Jurić, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook