Elyaniv Felix Barda vs Slobodan Drapić: de trainers naast elkaar

Filter:
58 - 108 Wedstrijden
50% - 32% Winstpercentage
1.67 - 1.28 Punten per wedstrijd
1.52 - 1.24 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Elyaniv Felix Barda sinds het seizoen 2022, van Slobodan Drapić sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Slobodan Drapić.

Resultaten naast elkaar

Elyaniv Felix Barda Slobodan Drapić
Resultaten
58 Wedstrijden 108
29 Gewonnen 35
10 Gelijk 33
19 Verloren 40
50% Winstpercentage 32%
33% Verliespercentage 37%
1.67 Punten per wedstrijd 1.28
Goals
1.52 Goals voor per wedstrijd 1.24
1.12 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.40 Doelsaldo per wedstrijd -0.20
34% Clean sheets (%) 22%
24% Niet gescoord (%) 31%
47% Beide teams scoorden 54%
50% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
2.40 Punten per thuiswedstrijd 1.39
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.15
76% Thuis gewonnen (%) 36%
30% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
10 Langste reeks zeges 6
12 Langste reeks zonder nederlaag 13

Elyaniv Felix Barda tegen Slobodan Drapić

2 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Elyaniv Felix Barda en Slobodan Drapić speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Elyaniv Felix Barda, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Slobodan Drapić. De ploeg van Elyaniv Felix Barda scoorde 8 keer, die van Slobodan Drapić 9 keer.

Alle duels tussen Hapoel Tel Aviv en Maccabi Bnei Raina · Alle duels tussen Hapoel Beer Sheva en Bnei Sakhnin

Per club

Elyaniv Felix Barda
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Hapoel Beer Sheva2022 - 2024 52 26-8-18 1.65
Hapoel Tel Aviv2025 6 3-2-1 1.83
Slobodan Drapić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bnei Sakhnin2023 - 2024 60 14-22-24 1.07
Maccabi Netanya2017 - 2018 32 18-5-9 1.84
Maccabi Bnei Raina2025 8 0-1-7 0.13
Ironi Kiryat Shmona2022 7 2-5-0 1.57
Puszcza Niepołomice2025 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Elyaniv Felix Barda Slobodan Drapić
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligat ha'Al 50 54% 1.76 107 32% 1.26
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 1.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Elyaniv Felix Barda Slobodan Drapić
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Hapoel Tel Aviv 6 50% 1.83 Maccabi Bnei Raina Puszcza Niepołomice 9 11% 0.44
2024 Hapoel Beer Sheva 1 0% 0.00 Bnei Sakhnin 26 23% 0.96
2023 Hapoel Beer Sheva 42 48% 1.60 Bnei Sakhnin 34 24% 1.15
2022 Hapoel Beer Sheva 9 67% 2.11 Ironi Kiryat Shmona 7 29% 1.57
2018 - - - Maccabi Netanya 5 60% 1.80
2017 - - - Maccabi Netanya 27 56% 1.85

Elyaniv Felix Barda vs Slobodan Drapić in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Elyaniv Felix Barda 58 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 10 gelijke spelen en 19 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Slobodan Drapić 108 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 33 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Elyaniv Felix Barda, alles over Slobodan Drapić, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook