Diego Martín Cocca Pera vs Jesse Alan Marsch: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Diego Martín Cocca Pera. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2023 hebben we geen wedstrijden van Jesse Alan Marsch.
Resultaten naast elkaar
| Diego Martín Cocca Pera | Jesse Alan Marsch | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 85 | Wedstrijden | 112 |
| 32 | Gewonnen | 52 |
| 19 | Gelijk | 29 |
| 34 | Verloren | 31 |
| 38% | Winstpercentage | 46% |
| 40% | Verliespercentage | 28% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.65 |
| Goals | ||
| 1.32 | Goals voor per wedstrijd | 1.63 |
| 1.53 | Goals tegen per wedstrijd | 1.10 |
| -0.21 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.54 |
| 21% | Clean sheets (%) | 38% |
| 27% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 55% | Beide teams scoorden | 46% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.78 | Punten per thuiswedstrijd | 2.11 |
| 0.95 | Punten per uitwedstrijd | 1.21 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 62% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 19 |
Diego Martín Cocca Pera tegen Jesse Alan Marsch
De ploegen van Diego Martín Cocca Pera en Jesse Alan Marsch speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Diego Martín Cocca Pera, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Jesse Alan Marsch. De ploeg van Diego Martín Cocca Pera scoorde 1 keer, die van Jesse Alan Marsch 5 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Racing Club2016 - 2017
|
24 | 12-4-8 | 1.67 |
Atlas2025
|
18 | 3-5-10 | 0.78 |
Club Tijuana2018
|
16 | 5-5-6 | 1.25 |
Millonarios2016
|
11 | 7-1-3 | 2.00 |
Valladolid2024
|
7 | 1-0-6 | 0.43 |
Tigres UANL2022
|
5 | 3-2-0 | 2.20 |
Mexico2023
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
Rosario Central2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
New York Red Bulls2016 - 2018
|
92 | 42-21-29 | 1.60 |
Canada2024 - 2025
|
17 | 8-7-2 | 1.82 |
Leeds2022
|
3 | 2-1-0 | 2.33 |
In dezelfde competities
| Competitie | Diego Martín Cocca Pera | Jesse Alan Marsch | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| CONCACAF Champions Cup | 4 | 25% | 1.00 | 9 | 56% | 2.00 |
| Vriendschappelijke interlands | 2 | 0% | 1.00 | 9 | 67% | 2.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Diego Martín Cocca Pera | Jesse Alan Marsch | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
18 | 17% | 0.78 |
|
8 | 63% | 2.25 |
| 2024 |
|
7 | 14% | 0.43 |
|
9 | 33% | 1.44 |
| 2023 |
|
2 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
| 2022 |
|
5 | 60% | 2.20 |
|
3 | 67% | 2.33 |
| 2018 |
|
18 | 33% | 1.28 |
|
19 | 58% | 1.89 |
| 2017 |
|
9 | 22% | 1.00 |
|
39 | 44% | 1.54 |
| 2016 |
|
26 | 65% | 2.04 |
|
34 | 41% | 1.50 |
Diego Martín Cocca Pera vs Jesse Alan Marsch in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Diego Martín Cocca Pera 85 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 19 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Jesse Alan Marsch 112 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 29 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Diego Martín Cocca Pera, alles over Jesse Alan Marsch, vergelijk andere trainers.








