Darrell James Clarke vs Paul Warne: de trainers naast elkaar

Filter:
226 - 235 Wedstrijden
33% - 37% Winstpercentage
1.20 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.27 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Darrell James Clarke Paul Warne
Resultaten
226 Wedstrijden 235
75 Gewonnen 86
47 Gelijk 51
104 Verloren 98
33% Winstpercentage 37%
46% Verliespercentage 42%
1.20 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.27 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.51 Goals tegen per wedstrijd 1.41
-0.24 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
20% Clean sheets (%) 26%
27% Niet gescoord (%) 23%
59% Beide teams scoorden 57%
57% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.37 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.03 Punten per uitwedstrijd 0.94
38% Thuis gewonnen (%) 50%
28% Uit gewonnen (%) 23%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 9
7 Langste reeks zonder nederlaag 11

Darrell James Clarke tegen Paul Warne

1 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Darrell James Clarke en Paul Warne speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Darrell James Clarke, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Paul Warne. De ploeg van Darrell James Clarke scoorde 4 keer, die van Paul Warne 11 keer.

Alle duels tussen Bristol Rovers en Milton Keynes Dons ยท Alle duels tussen Cheltenham en Derby ยท Alle duels tussen Bristol Rovers en Rotherham

Per club

Darrell James Clarke
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bristol Rovers2016 - 2025 145 48-32-65 1.21
Barnsley2024 42 15-8-19 1.26
Cheltenham2023 34 10-7-17 1.09
Port Vale2022 3 1-0-2 1.00
Oxford United2017 1 0-0-1 0.00
Notts County2017 1 1-0-0 3.00
Paul Warne
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rotherham2016 - 2023 122 34-27-61 1.06
Derby2022 - 2024 84 41-16-27 1.65
Milton Keynes Dons2024 - 2026 29 11-8-10 1.41

In dezelfde competities

Competitie Darrell James Clarke Paul Warne
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 168 33% 1.24 81 54% 1.81
League Two 18 22% 0.72 22 45% 1.73
EFL Trophy 16 31% 1.00 9 67% 2.11
FA Cup 10 30% 1.20 10 30% 1.20
EFL Carabao Cup 9 44% 1.44 8 38% 1.25
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 60% 1.80 8 38% 1.13

Seizoen per seizoen

Seizoen Darrell James Clarke Paul Warne
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Milton Keynes Dons 2 50% 1.50
2025 Bristol Rovers 23 30% 0.96 Milton Keynes Dons 23 39% 1.39
2024 Barnsley 42 36% 1.26 Derby Milton Keynes Dons 38 29% 1.13
2023 Cheltenham 34 29% 1.09 Derby Rotherham 47 62% 2.00
2022 Port Vale 3 33% 1.00 Derby 6 50% 1.83
2018 Bristol Rovers 26 27% 1.04 Rotherham 43 16% 0.81
2017 Bristol Rovers Oxford United 49 35% 1.27 Rotherham 47 47% 1.60
2016 Bristol Rovers 49 37% 1.39 Rotherham 29 14% 0.55

Darrell James Clarke vs Paul Warne in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Darrell James Clarke 226 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 47 gelijke spelen en 104 nederlagen, goed voor 1.20 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Warne 235 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 51 gelijke spelen en 98 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Darrell James Clarke, alles over Paul Warne, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook