Darije Kalezić vs Henk de Jong: de trainers naast elkaar

Filter:
128 - 172 Wedstrijden
40% - 42% Winstpercentage
1.45 - 1.48 Punten per wedstrijd
1.60 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Darije Kalezić. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Henk de Jong.

Resultaten naast elkaar

Darije Kalezić Henk de Jong
Resultaten
128 Wedstrijden 172
51 Gewonnen 73
32 Gelijk 35
45 Verloren 64
40% Winstpercentage 42%
35% Verliespercentage 37%
1.45 Punten per wedstrijd 1.48
Goals
1.60 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.51 Goals tegen per wedstrijd 1.58
0.09 Doelsaldo per wedstrijd 0.13
20% Clean sheets (%) 24%
20% Niet gescoord (%) 19%
64% Beide teams scoorden 59%
62% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.57 Punten per thuiswedstrijd 1.65
1.32 Punten per uitwedstrijd 1.30
45% Thuis gewonnen (%) 49%
35% Uit gewonnen (%) 36%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 6
11 Langste reeks zonder nederlaag 9

Darije Kalezić tegen Henk de Jong

1 Zeges
0 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Darije Kalezić en Henk de Jong speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Darije Kalezić, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Henk de Jong. De ploeg van Darije Kalezić scoorde 8 keer, die van Henk de Jong 12 keer.

Alle duels tussen ADO Den Haag en Cambuur

Per club

Darije Kalezić
Clubs Wed. W-G-V Ptn
ADO Den Haag2023 - 2025 84 40-21-23 1.68
Wellington Phoenix2017 19 4-3-12 0.79
TSC Backa Topola2025 16 5-6-5 1.31
Al Taawon2016 5 1-1-3 0.80
Jong Utrecht2023 3 0-1-2 0.33
Maribor2025 1 1-0-0 3.00
Henk de Jong
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cambuur2022 - 2025 86 41-16-29 1.62
De Graafschap2016 - 2018 86 32-19-35 1.34

In dezelfde competities

Competitie Darije Kalezić Henk de Jong
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eerste Divisie 72 50% 1.76 126 48% 1.65
Eredivisie 4 25% 1.00 34 24% 0.88
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 18% 0.91 5 40% 1.20
KNVB Beker 5 60% 1.80 7 43% 1.43

Seizoen per seizoen

Seizoen Darije Kalezić Henk de Jong
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 TSC Backa Topola ADO Den Haag 18 33% 1.33 Cambuur 15 53% 1.80
2024 ADO Den Haag 41 49% 1.71 Cambuur 43 56% 1.81
2023 ADO Den Haag Jong Utrecht 45 44% 1.60 Cambuur 27 30% 1.15
2022 - - - Cambuur 1 100% 3.00
2018 - - - De Graafschap 33 24% 0.88
2017 Wellington Phoenix 19 21% 0.79 De Graafschap 39 46% 1.69
2016 Al Taawon 5 20% 0.80 De Graafschap 14 43% 1.43

Darije Kalezić vs Henk de Jong in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Darije Kalezić 128 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 32 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Henk de Jong 172 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 35 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Darije Kalezić, alles over Henk de Jong, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook