Daniel António Lopes Ramos vs Sergio Conceicao: de trainers naast elkaar

Filter:
140 - 235 Wedstrijden
32% - 66% Winstpercentage
1.24 - 2.12 Punten per wedstrijd
1.12 - 2.03 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Daniel António Lopes Ramos Sergio Conceicao
Resultaten
140 Wedstrijden 235
45 Gewonnen 155
39 Gelijk 33
56 Verloren 47
32% Winstpercentage 66%
40% Verliespercentage 20%
1.24 Punten per wedstrijd 2.12
Goals
1.12 Goals voor per wedstrijd 2.03
1.34 Goals tegen per wedstrijd 0.98
-0.21 Doelsaldo per wedstrijd 1.05
26% Clean sheets (%) 38%
31% Niet gescoord (%) 14%
53% Beide teams scoorden 51%
46% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.52 Punten per thuiswedstrijd 2.35
0.99 Punten per uitwedstrijd 1.89
40% Thuis gewonnen (%) 74%
25% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 14
8 Langste reeks zonder nederlaag 19

Daniel António Lopes Ramos tegen Sergio Conceicao

0 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Daniel António Lopes Ramos en Sergio Conceicao speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Daniel António Lopes Ramos, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Sergio Conceicao. De ploeg van Daniel António Lopes Ramos scoorde 4 keer, die van Sergio Conceicao 12 keer.

Alle duels tussen Arouca en FC Porto · Alle duels tussen Rio Ave en FC Porto · Alle duels tussen Chaves en FC Porto

Per club

Daniel António Lopes Ramos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Maritimo2016 - 2017 64 25-20-19 1.48
Henan Jianye2025 20 5-6-9 1.05
Rio Ave2018 17 6-4-7 1.29
Arouca2023 16 5-2-9 1.06
Chaves2018 11 1-1-9 0.36
AVS2024 9 1-5-3 0.89
Santa Clara2016 3 2-1-0 2.33
Sergio Conceicao
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Porto2017 - 2024 151 109-20-22 2.30
Al-Ittihad FC2025 - 2026 40 22-5-13 1.78
AC Milan2024 26 15-5-6 1.92
Nantes2016 18 9-3-6 1.67

In dezelfde competities

Competitie Daniel António Lopes Ramos Sergio Conceicao
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 105 30% 1.19 93 76% 2.42
Beker van Portugal 3 67% 2.33 20 85% 2.65
Beker van de Portugese Liga 3 67% 2.00 8 75% 2.38

Seizoen per seizoen

Seizoen Daniel António Lopes Ramos Sergio Conceicao
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Al-Ittihad FC 6 67% 2.17
2025 Henan Jianye 20 25% 1.05 Al-Ittihad FC 34 53% 1.71
2024 AVS 9 11% 0.89 AC Milan FC Porto 28 61% 2.00
2023 Arouca 16 31% 1.06 FC Porto 44 64% 2.05
2022 - - - FC Porto 14 79% 2.50
2018 Rio Ave Chaves 28 25% 0.93 FC Porto 47 77% 2.43
2017 Maritimo 40 38% 1.40 FC Porto 44 73% 2.32
2016 Maritimo Santa Clara 27 44% 1.70 Nantes 18 50% 1.67

Daniel António Lopes Ramos vs Sergio Conceicao in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Daniel António Lopes Ramos 140 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 39 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergio Conceicao 235 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 33 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.12 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Daniel António Lopes Ramos, alles over Sergio Conceicao, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook