D. Sequeira vs J. Campos: de trainers naast elkaar

Filter:
72 - 153 Wedstrijden
29% - 48% Winstpercentage
1.22 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.32 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van D. Sequeira sinds het seizoen 2021, van J. Campos sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos.

Resultaten naast elkaar

D. Sequeira J. Campos
Resultaten
72 Wedstrijden 153
21 Gewonnen 73
25 Gelijk 41
26 Verloren 39
29% Winstpercentage 48%
36% Verliespercentage 25%
1.22 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.32 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.47 Goals tegen per wedstrijd 1.04
-0.15 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
18% Clean sheets (%) 36%
25% Niet gescoord (%) 20%
64% Beide teams scoorden 49%
58% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.94
0.73 Punten per uitwedstrijd 1.46
46% Thuis gewonnen (%) 56%
14% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
8 Langste reeks zonder nederlaag 14

D. Sequeira tegen J. Campos

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van D. Sequeira en J. Campos speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor D. Sequeira, 2 keer gelijk en 1 zeges voor J. Campos. De ploeg van D. Sequeira scoorde 3 keer, die van J. Campos 5 keer.

Alle duels tussen San Carlos en Deportivo Saprissa 路 Alle duels tussen San Carlos en CS Herediano

Per club

D. Sequeira
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2021 - 2022 38 16-12-10 1.58
Puntarenas FC2023 17 3-5-9 0.82
Mixco2022 17 2-8-7 0.82
J. Campos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Herediano2021 - 2023 46 25-9-12 1.83
Deportivo Saprissa2021 - 2022 44 26-9-9 1.98
CS Cartagines2016 21 8-9-4 1.57
ADR Jicaral2019 20 6-6-8 1.20
San Carlos2020 17 7-6-4 1.59
Blooming2018 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie D. Sequeira J. Campos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera Divisi贸n Costa Rica 55 35% 1.35 148 49% 1.72

Seizoen per seizoen

Seizoen D. Sequeira J. Campos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2023 Puntarenas FC 17 18% 0.82 CS Herediano 20 60% 2.00
2022 Mixco San Carlos 26 27% 1.15 Deportivo Saprissa CS Herediano 40 58% 1.93
2021 San Carlos 29 38% 1.52 CS Herediano Deportivo Saprissa 30 53% 1.80
2020 - - - San Carlos 17 41% 1.59
2019 - - - ADR Jicaral 20 30% 1.20
2018 - - - Blooming 5 20% 1.00
2016 - - - CS Cartagines 21 38% 1.57

D. Sequeira vs J. Campos in cijfers

Sinds het seizoen 2021 leidde D. Sequeira 72 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 25 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over D. Sequeira, alles over J. Campos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook