Didier Santini vs Stéphane Dumont: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Didier Santini sinds het seizoen 2016, van Stéphane Dumont sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Didier Santini.
Resultaten naast elkaar
| Didier Santini | Stéphane Dumont | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 145 | Wedstrijden | 119 |
| 55 | Gewonnen | 48 |
| 48 | Gelijk | 30 |
| 42 | Verloren | 41 |
| 38% | Winstpercentage | 40% |
| 29% | Verliespercentage | 34% |
| 1.47 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 1.34 |
| 1.41 | Goals tegen per wedstrijd | 1.05 |
| 0.18 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.29 |
| 22% | Clean sheets (%) | 41% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 35% |
| 66% | Beide teams scoorden | 37% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.73 | Punten per thuiswedstrijd | 1.42 |
| 1.25 | Punten per uitwedstrijd | 1.51 |
| 45% | Thuis gewonnen (%) | 38% |
| 32% | Uit gewonnen (%) | 42% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Didier Santini tegen Stéphane Dumont
De ploegen van Didier Santini en Stéphane Dumont speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Didier Santini, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Stéphane Dumont. De ploeg van Didier Santini scoorde 9 keer, die van Stéphane Dumont 5 keer.
Alle duels tussen Rodez en Estac Troyes · Alle duels tussen Rodez en Guingamp
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rodez2022 - 2026
|
116 | 43-37-36 | 1.43 |
Dunkerque2016 - 2017
|
28 | 12-10-6 | 1.64 |
Toulouse2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Estac Troyes2024 - 2026
|
77 | 34-16-27 | 1.53 |
Guingamp2022 - 2024
|
42 | 14-14-14 | 1.33 |
In dezelfde competities
| Competitie | Didier Santini | Stéphane Dumont | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 2 | 101 | 36% | 1.43 | 92 | 38% | 1.39 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 56% | 1.78 | 12 | 50% | 1.92 |
| Coupe de France | 10 | 40% | 1.30 | 9 | 67% | 2.11 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Didier Santini | Stéphane Dumont | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
13 | 46% | 1.54 |
|
13 | 38% | 1.46 |
| 2025 |
|
27 | 41% | 1.59 |
|
28 | 54% | 1.86 |
| 2024 |
|
34 | 26% | 1.15 |
|
38 | 39% | 1.34 |
| 2023 |
|
40 | 40% | 1.53 |
|
37 | 32% | 1.30 |
| 2022 |
|
3 | 33% | 1.33 |
|
3 | 33% | 1.33 |
| 2017 |
|
7 | 43% | 1.57 | - | - | - | |
| 2016 |
|
21 | 43% | 1.67 | - | - | - | |
Didier Santini vs Stéphane Dumont in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Didier Santini 145 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 48 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Stéphane Dumont 119 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 30 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Didier Santini, alles over Stéphane Dumont, vergelijk andere trainers.



