Didier Santini vs Olivier Frapolli: de trainers naast elkaar

Filter:
Didier Santini France ยท 58 jaar Rodez
vs
Olivier Frapolli France ยท 55 jaar Laval
149 - 186 Wedstrijden
38% - 33% Winstpercentage
1.47 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Didier Santini sinds het seizoen 2016, van Olivier Frapolli sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Didier Santini Olivier Frapolli
Resultaten
149 Wedstrijden 186
57 Gewonnen 62
48 Gelijk 55
44 Verloren 69
38% Winstpercentage 33%
30% Verliespercentage 37%
1.47 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.17
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.24
0.16 Doelsaldo per wedstrijd -0.07
22% Clean sheets (%) 32%
19% Niet gescoord (%) 32%
65% Beide teams scoorden 47%
56% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.70 Punten per thuiswedstrijd 1.30
1.28 Punten per uitwedstrijd 1.29
45% Thuis gewonnen (%) 32%
33% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
17 Langste reeks zonder nederlaag 13

Didier Santini tegen Olivier Frapolli

0 Zeges
2 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Didier Santini en Olivier Frapolli speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Didier Santini, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Olivier Frapolli. De ploeg van Didier Santini scoorde 4 keer, die van Olivier Frapolli 10 keer.

Alle duels tussen Rodez en Grenoble ยท Alle duels tussen Rodez en Laval

Per club

Didier Santini
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rodez2022 - 2026 120 45-37-38 1.43
Dunkerque2016 - 2017 28 12-10-6 1.64
Toulouse2026 1 0-1-0 1.00
Olivier Frapolli
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Laval2022 - 2025 117 43-35-39 1.40
Orleans2015 - 2017 31 10-8-13 1.23
Boulogne2017 - 2018 21 6-7-8 1.19
Grenoble2026 17 3-5-9 0.82

In dezelfde competities

Competitie Didier Santini Olivier Frapolli
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 2 105 36% 1.43 138 33% 1.26
Championnat National 25 40% 1.60 18 22% 1.06
Coupe de France 10 40% 1.30 16 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 56% 1.78 14 36% 1.43

Seizoen per seizoen

Seizoen Didier Santini Olivier Frapolli
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Rodez Toulouse 17 47% 1.53 Grenoble 17 18% 0.82
2025 Rodez 27 41% 1.59 Laval 33 24% 1.18
2024 Rodez 34 26% 1.15 Laval 37 41% 1.49
2023 Rodez 40 40% 1.53 Laval 44 45% 1.57
2022 Rodez 3 33% 1.33 Laval 3 0% 0.33
2018 - - - Boulogne 12 33% 1.42
2017 Dunkerque 7 43% 1.57 Boulogne Orleans 10 30% 1.10
2016 Dunkerque 21 43% 1.67 Orleans 29 31% 1.21
2015 - - - Orleans 1 0% 0.00

Didier Santini vs Olivier Frapolli in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Didier Santini 149 wedstrijden die we bijhouden: 57 zeges, 48 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Olivier Frapolli 186 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 55 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Didier Santini, alles over Olivier Frapolli, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook