Didier Santini vs Laurent Guyot: de trainers naast elkaar

Filter:
Didier Santini France ยท 58 jaar Rodez
vs
Laurent Guyot France ยท 56 jaar Annecy
145 - 137 Wedstrijden
38% - 36% Winstpercentage
1.47 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.36 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Didier Santini sinds het seizoen 2016, van Laurent Guyot sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Didier Santini Laurent Guyot
Resultaten
145 Wedstrijden 137
55 Gewonnen 49
48 Gelijk 31
42 Verloren 57
38% Winstpercentage 36%
29% Verliespercentage 42%
1.47 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.36
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.38
0.18 Doelsaldo per wedstrijd -0.02
22% Clean sheets (%) 28%
19% Niet gescoord (%) 23%
66% Beide teams scoorden 58%
56% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.73 Punten per thuiswedstrijd 1.42
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.20
45% Thuis gewonnen (%) 39%
32% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
17 Langste reeks zonder nederlaag 7

Didier Santini tegen Laurent Guyot

4 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Didier Santini en Laurent Guyot speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Didier Santini, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Laurent Guyot. De ploeg van Didier Santini scoorde 13 keer, die van Laurent Guyot 10 keer.

Alle duels tussen Rodez en Annecy

Per club

Didier Santini
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rodez2022 - 2026 116 43-37-36 1.43
Dunkerque2016 - 2017 28 12-10-6 1.64
Toulouse2026 1 0-1-0 1.00
Laurent Guyot
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Annecy2022 - 2026 121 47-29-45 1.40
Cercle Brugge2018 8 2-1-5 0.88
Toronto II2018 8 0-1-7 0.13

In dezelfde competities

Competitie Didier Santini Laurent Guyot
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 2 101 36% 1.43 102 38% 1.38
Coupe de France 10 40% 1.30 14 50% 1.79
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 56% 1.78 5 20% 0.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Didier Santini Laurent Guyot
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Rodez Toulouse 13 46% 1.54 Annecy 11 45% 1.55
2025 Rodez 27 41% 1.59 Annecy 26 38% 1.38
2024 Rodez 34 26% 1.15 Annecy 37 43% 1.57
2023 Rodez 40 40% 1.53 Annecy 39 31% 1.15
2022 Rodez 3 33% 1.33 Annecy 8 50% 1.75
2018 - - - Cercle Brugge Toronto II 16 13% 0.50
2017 Dunkerque 7 43% 1.57 - - -
2016 Dunkerque 21 43% 1.67 - - -

Didier Santini vs Laurent Guyot in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Didier Santini 145 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 48 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Laurent Guyot 137 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Didier Santini, alles over Laurent Guyot, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook