Daniel Vasile Petrescu vs Ilias Charalampous: de trainers naast elkaar

Filter:
Daniel Vasile Petrescu Romania ยท 58 jaar CFR 1907 Cluj
vs
Ilias Charalampous Cyprus ยท 46 jaar FCSB
155 - 95 Wedstrijden
47% - 52% Winstpercentage
1.70 - 1.81 Punten per wedstrijd
1.44 - 1.48 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Daniel Vasile Petrescu sinds het seizoen 2016, van Ilias Charalampous sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Daniel Vasile Petrescu. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ilias Charalampous.

Resultaten naast elkaar

Daniel Vasile Petrescu Ilias Charalampous
Resultaten
155 Wedstrijden 95
73 Gewonnen 49
45 Gelijk 25
37 Verloren 21
47% Winstpercentage 52%
24% Verliespercentage 22%
1.70 Punten per wedstrijd 1.81
Goals
1.44 Goals voor per wedstrijd 1.48
1.03 Goals tegen per wedstrijd 1.06
0.41 Doelsaldo per wedstrijd 0.42
38% Clean sheets (%) 36%
21% Niet gescoord (%) 23%
48% Beide teams scoorden 49%
43% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.96 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.42 Punten per uitwedstrijd 1.80
56% Thuis gewonnen (%) 52%
38% Uit gewonnen (%) 51%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 11

Daniel Vasile Petrescu tegen Ilias Charalampous

1 Zeges
3 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Daniel Vasile Petrescu en Ilias Charalampous speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Daniel Vasile Petrescu, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Ilias Charalampous. De ploeg van Daniel Vasile Petrescu scoorde 5 keer, die van Ilias Charalampous 4 keer.

Alle duels tussen CFR 1907 Cluj en FCSB

Per club

Daniel Vasile Petrescu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CFR 1907 Cluj2017 - 2024 93 48-31-14 1.88
Jeonbuk Motors2023 - 2024 31 12-9-10 1.45
Al Nasr2016 16 8-3-5 1.69
Guizhou Zhicheng2018 14 5-1-8 1.14
Al Nasr2016 1 0-1-0 1.00
Ilias Charalampous
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FCSB2023 - 2025 91 48-24-19 1.85
Cyprus2018 3 1-1-1 1.33
Levadiakos2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Daniel Vasile Petrescu Ilias Charalampous
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 85 52% 1.89 65 54% 1.92
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.00 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Daniel Vasile Petrescu Ilias Charalampous
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Levadiakos 1 0% 0.00
2025 - - - FCSB 13 54% 1.69
2024 CFR 1907 Cluj Jeonbuk Motors 49 43% 1.69 FCSB 55 53% 1.89
2023 Jeonbuk Motors CFR 1907 Cluj 28 50% 1.71 FCSB 23 52% 1.83
2022 CFR 1907 Cluj 13 23% 1.08 - - -
2018 Guizhou Zhicheng CFR 1907 Cluj 20 40% 1.35 Cyprus 3 33% 1.33
2017 CFR 1907 Cluj 28 68% 2.29 - - -
2016 Al Nasr Al Nasr 17 47% 1.65 - - -

Daniel Vasile Petrescu vs Ilias Charalampous in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Daniel Vasile Petrescu 155 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 45 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Ilias Charalampous 95 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 25 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Daniel Vasile Petrescu, alles over Ilias Charalampous, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook