Daniel Vasile Petrescu vs G. Hagi: de trainers naast elkaar

Filter:
155 - 193 Wedstrijden
47% - 44% Winstpercentage
1.70 - 1.57 Punten per wedstrijd
1.44 - 1.30 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Daniel Vasile Petrescu G. Hagi
Resultaten
155 Wedstrijden 193
73 Gewonnen 85
45 Gelijk 48
37 Verloren 60
47% Winstpercentage 44%
24% Verliespercentage 31%
1.70 Punten per wedstrijd 1.57
Goals
1.44 Goals voor per wedstrijd 1.30
1.03 Goals tegen per wedstrijd 1.11
0.41 Doelsaldo per wedstrijd 0.18
38% Clean sheets (%) 33%
21% Niet gescoord (%) 30%
48% Beide teams scoorden 48%
43% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.96 Punten per thuiswedstrijd 1.86
1.42 Punten per uitwedstrijd 1.29
56% Thuis gewonnen (%) 54%
38% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 7
11 Langste reeks zonder nederlaag 9

Daniel Vasile Petrescu tegen G. Hagi

5 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Daniel Vasile Petrescu en G. Hagi speelden 8 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Daniel Vasile Petrescu, 0 keer gelijk en 3 zeges voor G. Hagi. De ploeg van Daniel Vasile Petrescu scoorde 12 keer, die van G. Hagi 6 keer.

Alle duels tussen CFR 1907 Cluj en Farul Constanta ยท Alle duels tussen CFR 1907 Cluj en Viitorul Constanta

Per club

Daniel Vasile Petrescu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CFR 1907 Cluj2017 - 2024 93 48-31-14 1.88
Jeonbuk Motors2023 - 2024 31 12-9-10 1.45
Al Nasr2016 16 8-3-5 1.69
Guizhou Zhicheng2018 14 5-1-8 1.14
Al Nasr2016 1 0-1-0 1.00
G. Hagi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Viitorul Constanta2016 - 2018 107 50-24-33 1.63
Farul Constanta2022 - 2024 86 35-24-27 1.50

In dezelfde competities

Competitie Daniel Vasile Petrescu G. Hagi
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 85 52% 1.89 174 44% 1.57
UEFA Europa Conference League 8 50% 1.75 5 100% 3.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.00 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Daniel Vasile Petrescu G. Hagi
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 CFR 1907 Cluj Jeonbuk Motors 49 43% 1.69 Farul Constanta 37 30% 1.27
2023 Jeonbuk Motors CFR 1907 Cluj 28 50% 1.71 Farul Constanta 40 48% 1.60
2022 CFR 1907 Cluj 13 23% 1.08 Farul Constanta 9 56% 2.00
2018 Guizhou Zhicheng CFR 1907 Cluj 20 40% 1.35 Viitorul Constanta 35 46% 1.60
2017 CFR 1907 Cluj 28 68% 2.29 Viitorul Constanta 36 42% 1.50
2016 Al Nasr Al Nasr 17 47% 1.65 Viitorul Constanta 36 53% 1.78

Daniel Vasile Petrescu vs G. Hagi in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Daniel Vasile Petrescu 155 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 45 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde G. Hagi 193 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 48 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Daniel Vasile Petrescu, alles over G. Hagi, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook