Davide Nicola vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Davide Nicola | Piero Gasperini Gian | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 135 | Wedstrijden | 297 |
| 32 | Gewonnen | 156 |
| 32 | Gelijk | 66 |
| 71 | Verloren | 75 |
| 24% | Winstpercentage | 53% |
| 53% | Verliespercentage | 25% |
| 0.95 | Punten per wedstrijd | 1.80 |
| Goals | ||
| 0.87 | Goals voor per wedstrijd | 1.85 |
| 1.51 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| -0.64 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.78 |
| 21% | Clean sheets (%) | 36% |
| 44% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 44% | Beide teams scoorden | 52% |
| 44% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.29 | Punten per thuiswedstrijd | 1.91 |
| 0.56 | Punten per uitwedstrijd | 1.69 |
| 35% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 11% | Uit gewonnen (%) | 48% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 7 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Davide Nicola tegen Piero Gasperini Gian
De ploegen van Davide Nicola en Piero Gasperini Gian speelden 8 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Davide Nicola, 1 keer gelijk en 7 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Davide Nicola scoorde 4 keer, die van Piero Gasperini Gian 18 keer.
Alle duels tussen Cremonese en AS Roma ยท Alle duels tussen Cagliari en Atalanta ยท Alle duels tussen Empoli en Atalanta
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Crotone2016 - 2017
|
51 | 11-10-30 | 0.84 |
Cagliari2024
|
35 | 8-9-18 | 0.94 |
Empoli2023 - 2024
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
Cremonese2025
|
16 | 2-5-9 | 0.69 |
Udinese2018
|
14 | 4-4-6 | 1.14 |
Venezia2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Salernitana2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Atalanta2016 - 2024
|
237 | 122-57-58 | 1.78 |
AS Roma2025 - 2026
|
59 | 34-9-16 | 1.88 |
Newport County2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Davide Nicola | Piero Gasperini Gian | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 129 | 23% | 0.94 | 222 | 54% | 1.84 |
| Coppa Italia | 2 | 50% | 1.50 | 18 | 56% | 1.72 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 25% | 1.00 | 14 | 29% | 1.14 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Davide Nicola | Piero Gasperini Gian | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
14 | 36% | 1.43 |
| 2025 |
|
16 | 13% | 0.69 |
|
46 | 63% | 1.98 |
| 2024 |
|
38 | 24% | 0.97 |
|
48 | 50% | 1.73 |
| 2023 |
|
14 | 36% | 1.29 |
|
52 | 56% | 1.87 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
14 | 29% | 1.14 |
|
47 | 55% | 1.91 |
| 2017 |
|
15 | 20% | 0.80 |
|
49 | 43% | 1.59 |
| 2016 |
|
36 | 22% | 0.86 |
|
39 | 54% | 1.85 |
Davide Nicola vs Piero Gasperini Gian in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Davide Nicola 135 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 32 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 0.95 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 297 wedstrijden die we bijhouden: 156 zeges, 66 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Davide Nicola, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.




