Davide Nicola vs Paolo Zanetti: de trainers naast elkaar

Filter:
Davide Nicola Italy ยท 53 jaar Cremonese
vs
Paolo Zanetti Italy ยท 43 jaar Verona
139 - 57 Wedstrijden
24% - 21% Winstpercentage
0.94 - 0.82 Punten per wedstrijd
0.86 - 0.75 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Davide Nicola sinds het seizoen 2016, van Paolo Zanetti sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Davide Nicola Paolo Zanetti
Resultaten
139 Wedstrijden 57
33 Gewonnen 12
32 Gelijk 11
74 Verloren 34
24% Winstpercentage 21%
53% Verliespercentage 60%
0.94 Punten per wedstrijd 0.82
Goals
0.86 Goals voor per wedstrijd 0.75
1.50 Goals tegen per wedstrijd 1.77
-0.64 Doelsaldo per wedstrijd -1.02
20% Clean sheets (%) 21%
45% Niet gescoord (%) 51%
43% Beide teams scoorden 37%
43% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.30 Punten per thuiswedstrijd 0.64
0.54 Punten per uitwedstrijd 0.97
35% Thuis gewonnen (%) 12%
11% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 3
7 Langste reeks zonder nederlaag 3

Davide Nicola tegen Paolo Zanetti

3 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Davide Nicola en Paolo Zanetti speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Davide Nicola, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Paolo Zanetti. De ploeg van Davide Nicola scoorde 5 keer, die van Paolo Zanetti 1 keer.

Alle duels tussen Venezia en Udinese ยท Alle duels tussen Cremonese en Verona ยท Alle duels tussen Cagliari en Verona

Per club

Davide Nicola
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Crotone2016 - 2017 51 11-10-30 0.84
Cagliari2024 35 8-9-18 0.94
Empoli2023 - 2024 17 6-4-7 1.29
Cremonese2025 16 2-5-9 0.69
Udinese2018 14 4-4-6 1.14
Venezia2026 5 2-0-3 1.20
Salernitana2022 1 0-0-1 0.00
Paolo Zanetti
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2024 - 2025 46 8-11-27 0.76
Empoli2022 - 2023 6 1-0-5 0.50
Sudtirol2018 4 3-0-1 2.25
Udinese2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Davide Nicola Paolo Zanetti
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 133 23% 0.93 50 16% 0.70
Coppa Italia 2 50% 1.50 5 60% 1.80
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 1.00 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Davide Nicola Paolo Zanetti
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Venezia 5 40% 1.20 Udinese 1 0% 0.00
2025 Cremonese 16 13% 0.69 Verona 15 7% 0.60
2024 Cagliari Empoli 38 24% 0.97 Verona 31 23% 0.84
2023 Empoli 14 36% 1.29 Empoli 5 0% 0.00
2022 Salernitana 1 0% 0.00 Empoli 1 100% 3.00
2018 Udinese 14 29% 1.14 Sudtirol 4 75% 2.25
2017 Crotone 15 20% 0.80 - - -
2016 Crotone 36 22% 0.86 - - -

Davide Nicola vs Paolo Zanetti in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Davide Nicola 139 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 32 gelijke spelen en 74 nederlagen, goed voor 0.94 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Paolo Zanetti 57 wedstrijden die we bijhouden: 12 zeges, 11 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 0.82 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Davide Nicola, alles over Paolo Zanetti, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook