Derek John McInnes vs James Michael Goodwin: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Derek John McInnes sinds het seizoen 2016, van James Michael Goodwin sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Derek John McInnes | James Michael Goodwin | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 248 | Wedstrijden | 171 |
| 119 | Gewonnen | 69 |
| 59 | Gelijk | 46 |
| 70 | Verloren | 56 |
| 48% | Winstpercentage | 40% |
| 28% | Verliespercentage | 33% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.48 |
| Goals | ||
| 1.53 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.12 | Goals tegen per wedstrijd | 1.21 |
| 0.41 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.23 |
| 35% | Clean sheets (%) | 33% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 48% | Beide teams scoorden | 49% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.93 | Punten per thuiswedstrijd | 1.58 |
| 1.43 | Punten per uitwedstrijd | 1.39 |
| 56% | Thuis gewonnen (%) | 47% |
| 40% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 17 |
Derek John McInnes tegen James Michael Goodwin
De ploegen van Derek John McInnes en James Michael Goodwin speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Derek John McInnes, 3 keer gelijk en 1 zeges voor James Michael Goodwin. De ploeg van Derek John McInnes scoorde 15 keer, die van James Michael Goodwin 9 keer.
Alle duels tussen Heart OF Midlothian en Dundee Utd ยท Alle duels tussen Kilmarnock en Dundee Utd ยท Alle duels tussen Aberdeen en ST Mirren
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aberdeen2016 - 2020
|
118 | 65-23-30 | 1.85 |
Kilmarnock2016 - 2024
|
113 | 45-28-40 | 1.44 |
Heart OF Midlothian2025
|
14 | 8-6-0 | 2.14 |
Rangers2026
|
3 | 1-2-0 | 1.67 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Dundee Utd2022 - 2026
|
103 | 45-28-30 | 1.58 |
Alloa Athletic2017 - 2018
|
41 | 11-10-20 | 1.05 |
ST Mirren2019 - 2021
|
25 | 13-8-4 | 1.88 |
Aberdeen2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Derek John McInnes | James Michael Goodwin | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premiership | 184 | 48% | 1.68 | 55 | 33% | 1.27 |
| Schotse Championship | 11 | 55% | 1.82 | 68 | 44% | 1.59 |
| Schotse League Cup | 24 | 58% | 1.96 | 32 | 47% | 1.59 |
| Schotse Beker (FA Cup) | 12 | 58% | 1.83 | 13 | 38% | 1.46 |
| UEFA Europa Conference League | 4 | 25% | 1.25 | 2 | 50% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.00 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Derek John McInnes | James Michael Goodwin | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 33% | 1.67 |
|
3 | 33% | 1.67 |
| 2025 |
|
14 | 57% | 2.14 |
|
14 | 21% | 1.21 |
| 2024 |
|
40 | 30% | 1.15 |
|
44 | 41% | 1.41 |
| 2023 |
|
46 | 39% | 1.50 |
|
38 | 61% | 2.08 |
| 2022 |
|
14 | 64% | 2.00 |
|
6 | 0% | 0.00 |
| 2021 |
|
12 | 50% | 1.67 |
|
6 | 83% | 2.67 |
| 2020 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
11 | 55% | 1.91 |
| 2019 |
|
7 | 57% | 2.00 |
|
8 | 25% | 1.25 |
| 2018 |
|
35 | 54% | 1.86 |
|
38 | 29% | 1.13 |
| 2017 |
|
40 | 55% | 1.85 |
|
3 | 0% | 0.00 |
| 2016 |
|
36 | 56% | 1.81 | - | - | - | |
Derek John McInnes vs James Michael Goodwin in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Derek John McInnes 248 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 59 gelijke spelen en 70 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde James Michael Goodwin 171 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 46 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Derek John McInnes, alles over James Michael Goodwin, vergelijk andere trainers.



