Derek John McInnes vs Graeme Murty: de trainers naast elkaar

Filter:
Derek John McInnes Scotland ยท 55 jaar Heart OF Midlothian
vs
Graeme Murty Scotland ยท 51 jaar Sunderland U21
246 - 24 Wedstrijden
48% - 63% Winstpercentage
1.68 - 1.96 Punten per wedstrijd
1.52 - 1.92 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Derek John McInnes sinds het seizoen 2016, van Graeme Murty sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Derek John McInnes Graeme Murty
Resultaten
246 Wedstrijden 24
119 Gewonnen 15
57 Gelijk 2
70 Verloren 7
48% Winstpercentage 63%
28% Verliespercentage 29%
1.68 Punten per wedstrijd 1.96
Goals
1.52 Goals voor per wedstrijd 1.92
1.12 Goals tegen per wedstrijd 1.21
0.40 Doelsaldo per wedstrijd 0.71
35% Clean sheets (%) 33%
24% Niet gescoord (%) 17%
48% Beide teams scoorden 54%
50% Meer dan 2,5 goals 71%
Thuis en uit
1.93 Punten per thuiswedstrijd 2.00
1.44 Punten per uitwedstrijd 1.92
56% Thuis gewonnen (%) 67%
41% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
15 Langste reeks zonder nederlaag 4

Derek John McInnes tegen Graeme Murty

0 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Derek John McInnes en Graeme Murty speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Derek John McInnes, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Graeme Murty. De ploeg van Derek John McInnes scoorde 1 keer, die van Graeme Murty 7 keer.

Alle duels tussen Aberdeen en Rangers

Per club

Derek John McInnes
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Aberdeen2016 - 2020 118 65-23-30 1.85
Kilmarnock2016 - 2024 113 45-28-40 1.44
Heart OF Midlothian2025 14 8-6-0 2.14
Rangers2026 1 1-0-0 3.00
Graeme Murty
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rangers2017 24 15-2-7 1.96

In dezelfde competities

Competitie Derek John McInnes Graeme Murty
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premiership 182 48% 1.69 24 63% 1.96

Seizoen per seizoen

Seizoen Derek John McInnes Graeme Murty
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Rangers 1 100% 3.00 - - -
2025 Heart OF Midlothian 14 57% 2.14 - - -
2024 Kilmarnock 40 30% 1.15 - - -
2023 Kilmarnock 46 39% 1.50 - - -
2022 Kilmarnock 14 64% 2.00 - - -
2021 Kilmarnock 12 50% 1.67 - - -
2020 Aberdeen 1 0% 0.00 - - -
2019 Aberdeen 7 57% 2.00 - - -
2018 Aberdeen 35 54% 1.86 - - -
2017 Aberdeen 40 55% 1.85 Rangers 24 63% 1.96
2016 Aberdeen Kilmarnock 36 56% 1.81 - - -

Derek John McInnes vs Graeme Murty in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Derek John McInnes 246 wedstrijden die we bijhouden: 119 zeges, 57 gelijke spelen en 70 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Graeme Murty 24 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 2 gelijke spelen en 7 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Derek John McInnes, alles over Graeme Murty, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook