Dick Lukkien vs Rick Kruys: de trainers naast elkaar

Filter:
Dick Lukkien Netherlands ยท 54 jaar Groningen
vs
232 - 121 Wedstrijden
41% - 44% Winstpercentage
1.48 - 1.52 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Dick Lukkien sinds het seizoen 2016, van Rick Kruys sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Dick Lukkien Rick Kruys
Resultaten
232 Wedstrijden 121
96 Gewonnen 53
56 Gelijk 25
80 Verloren 43
41% Winstpercentage 44%
34% Verliespercentage 36%
1.48 Punten per wedstrijd 1.52
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.38 Goals tegen per wedstrijd 1.55
0.10 Doelsaldo per wedstrijd 0.17
29% Clean sheets (%) 18%
23% Niet gescoord (%) 17%
56% Beide teams scoorden 67%
57% Meer dan 2,5 goals 72%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.87
1.28 Punten per uitwedstrijd 1.25
47% Thuis gewonnen (%) 58%
36% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 9
18 Langste reeks zonder nederlaag 11

Dick Lukkien tegen Rick Kruys

5 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Dick Lukkien en Rick Kruys speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Dick Lukkien, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Rick Kruys. De ploeg van Dick Lukkien scoorde 13 keer, die van Rick Kruys 11 keer.

Alle duels tussen Groningen en FC Volendam ยท Alle duels tussen Groningen en VVV Venlo ยท Alle duels tussen Emmen en VVV Venlo

Per club

Dick Lukkien
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Groningen2023 - 2026 117 54-23-40 1.58
Emmen2016 - 2023 115 42-33-40 1.38
Rick Kruys
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Volendam2024 - 2026 72 37-12-23 1.71
VVV Venlo2022 - 2024 42 13-12-17 1.21
NAC Breda2026 5 3-1-1 2.00
RKAV Volendam2026 1 0-0-1 0.00
Utrecht2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Dick Lukkien Rick Kruys
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eerste Divisie 102 46% 1.69 75 52% 1.72
Eredivisie 100 36% 1.30 28 29% 1.18
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 16 38% 1.25 12 17% 0.83
KNVB Beker 14 50% 1.57 6 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Dick Lukkien Rick Kruys
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Groningen 15 40% 1.40 NAC Breda FC Volendam 11 36% 1.36
2025 Groningen 25 48% 1.56 FC Volendam 28 32% 1.21
2024 Groningen 40 33% 1.23 FC Volendam VVV Venlo 41 68% 2.15
2023 Groningen Emmen 38 61% 2.00 VVV Venlo 34 29% 1.12
2022 Emmen 8 50% 1.50 VVV Venlo 6 33% 1.50
2018 Emmen 35 31% 1.17 Utrecht 1 0% 0.00
2017 Emmen 37 38% 1.54 - - -
2016 Emmen 34 38% 1.44 - - -

Dick Lukkien vs Rick Kruys in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Dick Lukkien 232 wedstrijden die we bijhouden: 96 zeges, 56 gelijke spelen en 80 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Rick Kruys 121 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 25 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Dick Lukkien, alles over Rick Kruys, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook