Dick Lukkien vs Ruben den Uil: de trainers naast elkaar

Filter:
Dick Lukkien Netherlands ยท 54 jaar Groningen
vs
Ruben den Uil Netherlands ยท 35 jaar Excelsior
232 - 78 Wedstrijden
41% - 44% Winstpercentage
1.48 - 1.53 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.81 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Dick Lukkien sinds het seizoen 2016, van Ruben den Uil sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Dick Lukkien.

Resultaten naast elkaar

Dick Lukkien Ruben den Uil
Resultaten
232 Wedstrijden 78
96 Gewonnen 34
56 Gelijk 17
80 Verloren 27
41% Winstpercentage 44%
34% Verliespercentage 35%
1.48 Punten per wedstrijd 1.53
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.81
1.38 Goals tegen per wedstrijd 1.40
0.10 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
29% Clean sheets (%) 23%
23% Niet gescoord (%) 15%
56% Beide teams scoorden 64%
57% Meer dan 2,5 goals 67%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.58
1.28 Punten per uitwedstrijd 1.48
47% Thuis gewonnen (%) 47%
36% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 6
18 Langste reeks zonder nederlaag 10

Dick Lukkien tegen Ruben den Uil

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Dick Lukkien en Ruben den Uil speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Dick Lukkien, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Ruben den Uil. De ploeg van Dick Lukkien scoorde 9 keer, die van Ruben den Uil 4 keer.

Alle duels tussen Groningen en Excelsior

Per club

Dick Lukkien
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Groningen2023 - 2026 117 54-23-40 1.58
Emmen2016 - 2023 115 42-33-40 1.38
Ruben den Uil
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Excelsior2024 - 2026 78 34-17-27 1.53

In dezelfde competities

Competitie Dick Lukkien Ruben den Uil
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eerste Divisie 102 46% 1.69 34 53% 1.82
Eredivisie 100 36% 1.30 33 21% 0.91
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 16 38% 1.25 7 100% 3.00
KNVB Beker 14 50% 1.57 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Dick Lukkien Ruben den Uil
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Groningen 15 40% 1.40 Excelsior 13 62% 2.00
2025 Groningen 25 48% 1.56 Excelsior 28 21% 0.89
2024 Groningen 40 33% 1.23 Excelsior 37 54% 1.84
2023 Groningen Emmen 38 61% 2.00 - - -
2022 Emmen 8 50% 1.50 - - -
2018 Emmen 35 31% 1.17 - - -
2017 Emmen 37 38% 1.54 - - -
2016 Emmen 34 38% 1.44 - - -

Dick Lukkien vs Ruben den Uil in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Dick Lukkien 232 wedstrijden die we bijhouden: 96 zeges, 56 gelijke spelen en 80 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Ruben den Uil 78 wedstrijden die we bijhouden: 34 zeges, 17 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Dick Lukkien, alles over Ruben den Uil, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook