Dick Lukkien vs Henk de Jong: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Dick Lukkien | Henk de Jong | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 232 | Wedstrijden | 172 |
| 96 | Gewonnen | 73 |
| 56 | Gelijk | 35 |
| 80 | Verloren | 64 |
| 41% | Winstpercentage | 42% |
| 34% | Verliespercentage | 37% |
| 1.48 | Punten per wedstrijd | 1.48 |
| Goals | ||
| 1.48 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.38 | Goals tegen per wedstrijd | 1.58 |
| 0.10 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.13 |
| 29% | Clean sheets (%) | 24% |
| 23% | Niet gescoord (%) | 19% |
| 56% | Beide teams scoorden | 59% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 62% |
| Thuis en uit | ||
| 1.69 | Punten per thuiswedstrijd | 1.65 |
| 1.28 | Punten per uitwedstrijd | 1.30 |
| 47% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 36% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 6 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Dick Lukkien tegen Henk de Jong
De ploegen van Dick Lukkien en Henk de Jong speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Dick Lukkien, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Henk de Jong. De ploeg van Dick Lukkien scoorde 14 keer, die van Henk de Jong 8 keer.
Alle duels tussen Groningen en Cambuur ยท Alle duels tussen Emmen en De Graafschap
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Groningen2023 - 2026
|
117 | 54-23-40 | 1.58 |
Emmen2016 - 2023
|
115 | 42-33-40 | 1.38 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cambuur2022 - 2025
|
86 | 41-16-29 | 1.62 |
De Graafschap2016 - 2018
|
86 | 32-19-35 | 1.34 |
In dezelfde competities
| Competitie | Dick Lukkien | Henk de Jong | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eerste Divisie | 102 | 46% | 1.69 | 126 | 48% | 1.65 |
| Eredivisie | 100 | 36% | 1.30 | 34 | 24% | 0.88 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 16 | 38% | 1.25 | 5 | 40% | 1.20 |
| KNVB Beker | 14 | 50% | 1.57 | 7 | 43% | 1.43 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Dick Lukkien | Henk de Jong | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
15 | 40% | 1.40 | - | - | - | |
| 2025 |
|
25 | 48% | 1.56 |
|
15 | 53% | 1.80 |
| 2024 |
|
40 | 33% | 1.23 |
|
43 | 56% | 1.81 |
| 2023 |
|
38 | 61% | 2.00 |
|
27 | 30% | 1.15 |
| 2022 |
|
8 | 50% | 1.50 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
35 | 31% | 1.17 |
|
33 | 24% | 0.88 |
| 2017 |
|
37 | 38% | 1.54 |
|
39 | 46% | 1.69 |
| 2016 |
|
34 | 38% | 1.44 |
|
14 | 43% | 1.43 |
Dick Lukkien vs Henk de Jong in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Dick Lukkien 232 wedstrijden die we bijhouden: 96 zeges, 56 gelijke spelen en 80 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Henk de Jong 172 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 35 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Dick Lukkien, alles over Henk de Jong, vergelijk andere trainers.

