David Horejš vs Radoslav Kováč: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van David Horejš sinds het seizoen 2019, van Radoslav Kováč sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| David Horejš | Radoslav Kováč | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 166 | Wedstrijden | 131 |
| 62 | Gewonnen | 38 |
| 43 | Gelijk | 29 |
| 61 | Verloren | 64 |
| 37% | Winstpercentage | 29% |
| 37% | Verliespercentage | 49% |
| 1.38 | Punten per wedstrijd | 1.09 |
| Goals | ||
| 1.28 | Goals voor per wedstrijd | 1.15 |
| 1.31 | Goals tegen per wedstrijd | 1.44 |
| -0.02 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.29 |
| 30% | Clean sheets (%) | 24% |
| 30% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 47% | Beide teams scoorden | 51% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.66 | Punten per thuiswedstrijd | 1.09 |
| 1.11 | Punten per uitwedstrijd | 1.09 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 27% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 4 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 7 |
David Horejš tegen Radoslav Kováč
De ploegen van David Horejš en Radoslav Kováč speelden 9 keer tegen elkaar: 2 zeges voor David Horejš, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Radoslav Kováč. De ploeg van David Horejš scoorde 5 keer, die van Radoslav Kováč 9 keer.
Alle duels tussen Hradec Králové en Slovan Liberec · Alle duels tussen Hradec Králové en Pardubice · Alle duels tussen FK Jablonec en Pardubice
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
České Budějovice2019 - 2021
|
72 | 25-19-28 | 1.31 |
Hradec Králové2023 - 2026
|
61 | 27-14-20 | 1.56 |
FK Jablonec2022 - 2023
|
33 | 10-10-13 | 1.21 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Pardubice2022 - 2024
|
55 | 19-11-25 | 1.24 |
Slovan Liberec2024 - 2025
|
42 | 15-11-16 | 1.33 |
Opava2020
|
28 | 2-7-19 | 0.46 |
Plzen2026
|
6 | 2-0-4 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | David Horejš | Radoslav Kováč | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Czech Liga | 158 | 35% | 1.32 | 115 | 29% | 1.10 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 8 | 75% | 2.50 | 12 | 33% | 1.17 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | David Horejš | Radoslav Kováč | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
3 | 0% | 0.33 |
|
6 | 33% | 1.00 |
| 2025 |
|
13 | 46% | 1.69 |
|
14 | 29% | 1.07 |
| 2024 |
|
34 | 41% | 1.44 |
|
31 | 39% | 1.48 |
| 2023 |
|
14 | 64% | 2.14 |
|
30 | 33% | 1.17 |
| 2022 |
|
30 | 27% | 1.10 |
|
22 | 36% | 1.27 |
| 2021 |
|
21 | 38% | 1.52 | - | - | - | |
| 2020 |
|
25 | 20% | 0.92 |
|
28 | 7% | 0.46 |
| 2019 |
|
26 | 46% | 1.50 | - | - | - | |
David Horejš vs Radoslav Kováč in cijfers
Sinds het seizoen 2019 leidde David Horejš 166 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 43 gelijke spelen en 61 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radoslav Kováč 131 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 29 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.09 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over David Horejš, alles over Radoslav Kováč, vergelijk andere trainers.


