David Horejš vs Luboš Kozel: de trainers naast elkaar

Filter:
David Horejš Czechia · 49 jaar Hradec Králové
vs
Luboš Kozel Czechia · 55 jaar FK Jablonec
164 - 162 Wedstrijden
38% - 42% Winstpercentage
1.40 - 1.51 Punten per wedstrijd
1.29 - 1.46 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2019.

Resultaten naast elkaar

David Horejš Luboš Kozel
Resultaten
164 Wedstrijden 162
62 Gewonnen 68
43 Gelijk 40
59 Verloren 54
38% Winstpercentage 42%
36% Verliespercentage 33%
1.40 Punten per wedstrijd 1.51
Goals
1.29 Goals voor per wedstrijd 1.46
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.21
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.25
30% Clean sheets (%) 30%
30% Niet gescoord (%) 27%
46% Beide teams scoorden 52%
48% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.68 Punten per thuiswedstrijd 1.74
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.24
48% Thuis gewonnen (%) 50%
28% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
10 Langste reeks zonder nederlaag 7

David Horejš tegen Luboš Kozel

1 Zeges
4 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van David Horejš en Luboš Kozel speelden 9 keer tegen elkaar: 1 zeges voor David Horejš, 4 keer gelijk en 4 zeges voor Luboš Kozel. De ploeg van David Horejš scoorde 4 keer, die van Luboš Kozel 11 keer.

Alle duels tussen Hradec Králové en FK Jablonec · Alle duels tussen Hradec Králové en Slovan Liberec · Alle duels tussen FK Jablonec en Slovan Liberec

Per club

David Horejš
Clubs Wed. W-G-V Ptn
České Budějovice2019 - 2021 72 25-19-28 1.31
Hradec Králové2023 - 2026 59 27-14-18 1.61
FK Jablonec2022 - 2023 33 10-10-13 1.21
Luboš Kozel
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Liberec2021 - 2024 91 33-23-35 1.34
FK Jablonec2024 - 2025 46 26-8-12 1.87
Baník Ostrava2019 - 2020 25 9-9-7 1.44

In dezelfde competities

Competitie David Horejš Luboš Kozel
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 156 36% 1.34 152 41% 1.47
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 75% 2.50 10 60% 2.10

Seizoen per seizoen

Seizoen David Horejš Luboš Kozel
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Hradec Králové 1 0% 1.00 - - -
2025 Hradec Králové 13 46% 1.69 FK Jablonec 14 64% 2.14
2024 Hradec Králové 34 41% 1.44 FK Jablonec Slovan Liberec 34 50% 1.71
2023 Hradec Králové FK Jablonec 14 64% 2.14 Slovan Liberec 32 41% 1.47
2022 FK Jablonec 30 27% 1.10 Slovan Liberec 33 36% 1.30
2021 České Budějovice 21 38% 1.52 Slovan Liberec 24 33% 1.25
2020 České Budějovice 25 20% 0.92 Baník Ostrava 20 40% 1.50
2019 České Budějovice 26 46% 1.50 Baník Ostrava 5 20% 1.20

David Horejš vs Luboš Kozel in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde David Horejš 164 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 43 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Luboš Kozel 162 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 40 gelijke spelen en 54 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over David Horejš, alles over Luboš Kozel, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook