David Horejš vs J. Trpišovský: de trainers naast elkaar

Filter:
164 - 266 Wedstrijden
38% - 67% Winstpercentage
1.40 - 2.21 Punten per wedstrijd
1.29 - 2.16 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van David Horejš sinds het seizoen 2019, van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

David Horejš J. Trpišovský
Resultaten
164 Wedstrijden 266
62 Gewonnen 178
43 Gelijk 53
59 Verloren 35
38% Winstpercentage 67%
36% Verliespercentage 13%
1.40 Punten per wedstrijd 2.21
Goals
1.29 Goals voor per wedstrijd 2.16
1.29 Goals tegen per wedstrijd 0.77
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 1.39
30% Clean sheets (%) 48%
30% Niet gescoord (%) 15%
46% Beide teams scoorden 44%
48% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.68 Punten per thuiswedstrijd 2.55
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.79
48% Thuis gewonnen (%) 81%
28% Uit gewonnen (%) 50%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 13
10 Langste reeks zonder nederlaag 48

David Horejš tegen J. Trpišovský

0 Zeges
3 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van David Horejš en J. Trpišovský speelden 9 keer tegen elkaar: 0 zeges voor David Horejš, 3 keer gelijk en 6 zeges voor J. Trpišovský. De ploeg van David Horejš scoorde 8 keer, die van J. Trpišovský 24 keer.

Alle duels tussen Hradec Králové en Slavia Praha · Alle duels tussen FK Jablonec en Slavia Praha · Alle duels tussen České Budějovice en Slavia Praha

Per club

David Horejš
Clubs Wed. W-G-V Ptn
České Budějovice2019 - 2021 72 25-19-28 1.31
Hradec Králové2023 - 2026 59 27-14-18 1.61
FK Jablonec2022 - 2023 33 10-10-13 1.21
J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 257 173-52-32 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78

In dezelfde competities

Competitie David Horejš J. Trpišovský
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 156 36% 1.34 212 73% 2.38
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 75% 2.50 11 64% 2.27

Seizoen per seizoen

Seizoen David Horejš J. Trpišovský
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Hradec Králové 1 0% 1.00 Slavia Praha 3 0% 0.33
2025 Hradec Králové 13 46% 1.69 Slavia Praha 16 63% 2.25
2024 Hradec Králové 34 41% 1.44 Slavia Praha 47 68% 2.17
2023 Hradec Králové FK Jablonec 14 64% 2.14 Slavia Praha 42 69% 2.26
2022 FK Jablonec 30 27% 1.10 Slavia Praha 32 69% 2.25
2021 České Budějovice 21 38% 1.52 Slavia Praha 31 68% 2.23
2020 České Budějovice 25 20% 0.92 Slavia Praha 23 83% 2.65
2019 České Budějovice 26 46% 1.50 Slavia Praha 26 65% 2.23
2018 - - - Slavia Praha 37 62% 2.08
2016 - - - Slovan Liberec 9 56% 1.78

David Horejš vs J. Trpišovský in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde David Horejš 164 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 43 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over David Horejš, alles over J. Trpišovský, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook