Dieter-Klaus Hecking vs Ralph Hasenhüttl: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Dieter-Klaus Hecking. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ralph Hasenhüttl.
Resultaten naast elkaar
| Dieter-Klaus Hecking | Ralph Hasenhüttl | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 132 | Wedstrijden | 138 |
| 52 | Gewonnen | 62 |
| 34 | Gelijk | 28 |
| 46 | Verloren | 48 |
| 39% | Winstpercentage | 45% |
| 35% | Verliespercentage | 35% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.55 |
| Goals | ||
| 1.48 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.36 | Goals tegen per wedstrijd | 1.53 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 30% | Clean sheets (%) | 22% |
| 27% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 49% | Beide teams scoorden | 63% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 64% |
| Thuis en uit | ||
| 1.43 | Punten per thuiswedstrijd | 1.69 |
| 1.45 | Punten per uitwedstrijd | 1.40 |
| 40% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 7 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Dieter-Klaus Hecking tegen Ralph Hasenhüttl
De ploegen van Dieter-Klaus Hecking en Ralph Hasenhüttl speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Dieter-Klaus Hecking, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Ralph Hasenhüttl. De ploeg van Dieter-Klaus Hecking scoorde 4 keer, die van Ralph Hasenhüttl 7 keer.
Alle duels tussen VfL BOCHUM en VfL Wolfsburg · Alle duels tussen Borussia Monchengladbach en RB Leipzig · Alle duels tussen VfL Wolfsburg en RB Leipzig
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Borussia Monchengladbach2016 - 2018
|
87 | 39-21-27 | 1.59 |
VfL BOCHUM2024 - 2025
|
34 | 10-8-16 | 1.12 |
VfL Wolfsburg2016
|
6 | 1-3-2 | 1.00 |
FC Nurnberg2022 - 2023
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
SV Darmstadt 982016
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
RB Leipzig2016 - 2017
|
74 | 38-14-22 | 1.73 |
VfL Wolfsburg2023 - 2024
|
40 | 15-8-17 | 1.33 |
Southampton2018
|
23 | 8-6-9 | 1.30 |
Wolfsberger AC2024
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Dieter-Klaus Hecking | Ralph Hasenhüttl | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 108 | 36% | 1.35 | 95 | 48% | 1.64 |
| DFB Pokal | 9 | 56% | 1.78 | 5 | 60% | 2.00 |
| UEFA Europa League | 3 | 33% | 1.67 | 5 | 40% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 67% | 2.33 | 4 | 25% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Dieter-Klaus Hecking | Ralph Hasenhüttl | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
10 | 50% | 1.60 | - | - | - | |
| 2024 |
|
24 | 21% | 0.92 |
|
33 | 36% | 1.33 |
| 2023 |
|
3 | 67% | 2.33 |
|
8 | 50% | 1.50 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
33 | 48% | 1.64 |
|
23 | 35% | 1.30 |
| 2017 |
|
32 | 41% | 1.47 |
|
42 | 45% | 1.55 |
| 2016 |
|
29 | 38% | 1.52 |
|
32 | 59% | 1.97 |
Dieter-Klaus Hecking vs Ralph Hasenhüttl in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Dieter-Klaus Hecking 132 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 34 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ralph Hasenhüttl 138 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Dieter-Klaus Hecking, alles over Ralph Hasenhüttl, vergelijk andere trainers.





