Dieter-Klaus Hecking vs Julian Nagelsmann: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Dieter-Klaus Hecking. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Julian Nagelsmann.
Resultaten naast elkaar
| Dieter-Klaus Hecking | Julian Nagelsmann | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 132 | Wedstrijden | 154 |
| 52 | Gewonnen | 69 |
| 34 | Gelijk | 47 |
| 46 | Verloren | 38 |
| 39% | Winstpercentage | 45% |
| 35% | Verliespercentage | 25% |
| 1.44 | Punten per wedstrijd | 1.65 |
| Goals | ||
| 1.48 | Goals voor per wedstrijd | 1.97 |
| 1.36 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.66 |
| 30% | Clean sheets (%) | 26% |
| 27% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 49% | Beide teams scoorden | 68% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 60% |
| Thuis en uit | ||
| 1.43 | Punten per thuiswedstrijd | 2.01 |
| 1.45 | Punten per uitwedstrijd | 1.29 |
| 40% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 12 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Dieter-Klaus Hecking tegen Julian Nagelsmann
De ploegen van Dieter-Klaus Hecking en Julian Nagelsmann speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Dieter-Klaus Hecking, 4 keer gelijk en 1 zeges voor Julian Nagelsmann. De ploeg van Dieter-Klaus Hecking scoorde 11 keer, die van Julian Nagelsmann 11 keer.
Alle duels tussen Borussia Monchengladbach en 1899 Hoffenheim ยท Alle duels tussen VfL Wolfsburg en 1899 Hoffenheim
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Borussia Monchengladbach2016 - 2018
|
87 | 39-21-27 | 1.59 |
VfL BOCHUM2024 - 2025
|
34 | 10-8-16 | 1.12 |
VfL Wolfsburg2016
|
6 | 1-3-2 | 1.00 |
FC Nurnberg2022 - 2023
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
SV Darmstadt 982016
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
1899 Hoffenheim2016 - 2018
|
114 | 45-38-31 | 1.52 |
Duitsland2023 - 2026
|
36 | 20-9-7 | 1.92 |
Bayern Munich2022
|
3 | 3-0-0 | 3.00 |
Ecuador2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Dieter-Klaus Hecking | Julian Nagelsmann | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 108 | 36% | 1.35 | 96 | 43% | 1.64 |
| DFB Pokal | 9 | 56% | 1.78 | 7 | 57% | 1.71 |
| UEFA Europa League | 3 | 33% | 1.67 | 5 | 20% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Dieter-Klaus Hecking | Julian Nagelsmann | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
12 | 67% | 2.25 | |
| 2025 |
|
10 | 50% | 1.60 | - | - | - | |
| 2024 |
|
24 | 21% | 0.92 |
|
22 | 59% | 2.00 |
| 2023 |
|
3 | 67% | 2.33 |
|
3 | 0% | 0.33 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
3 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
33 | 48% | 1.64 |
|
40 | 35% | 1.40 |
| 2017 |
|
32 | 41% | 1.47 |
|
42 | 38% | 1.43 |
| 2016 |
|
29 | 38% | 1.52 |
|
32 | 47% | 1.78 |
Dieter-Klaus Hecking vs Julian Nagelsmann in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Dieter-Klaus Hecking 132 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 34 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Julian Nagelsmann 154 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 47 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Dieter-Klaus Hecking, alles over Julian Nagelsmann, vergelijk andere trainers.





