Darren Ferguson vs Richard Paul Wellens: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Darren Ferguson sinds het seizoen 2016, van Richard Paul Wellens sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Darren Ferguson | Richard Paul Wellens | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 231 | Wedstrijden | 191 |
| 101 | Gewonnen | 77 |
| 58 | Gelijk | 47 |
| 72 | Verloren | 67 |
| 44% | Winstpercentage | 40% |
| 31% | Verliespercentage | 35% |
| 1.56 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.74 | Goals voor per wedstrijd | 1.40 |
| 1.34 | Goals tegen per wedstrijd | 1.18 |
| 0.40 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.22 |
| 26% | Clean sheets (%) | 28% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 61% | Beide teams scoorden | 52% |
| 59% | Meer dan 2,5 goals | 51% |
| Thuis en uit | ||
| 1.81 | Punten per thuiswedstrijd | 1.58 |
| 1.30 | Punten per uitwedstrijd | 1.33 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 36% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Darren Ferguson tegen Richard Paul Wellens
De ploegen van Darren Ferguson en Richard Paul Wellens speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Darren Ferguson, 5 keer gelijk en 0 zeges voor Richard Paul Wellens. De ploeg van Darren Ferguson scoorde 7 keer, die van Richard Paul Wellens 5 keer.
Alle duels tussen Peterborough en Leyton Orient ยท Alle duels tussen Doncaster en Oldham
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Peterborough2018 - 2025
|
142 | 65-27-50 | 1.56 |
Doncaster2016 - 2017
|
89 | 36-31-22 | 1.56 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leyton Orient2022 - 2026
|
130 | 54-28-48 | 1.46 |
Oldham2017
|
38 | 14-12-12 | 1.42 |
Swindon Town2018
|
23 | 9-7-7 | 1.48 |
In dezelfde competities
| Competitie | Darren Ferguson | Richard Paul Wellens | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League One | 149 | 38% | 1.40 | 138 | 40% | 1.45 |
| League Two | 39 | 56% | 1.92 | 23 | 39% | 1.48 |
| EFL Trophy | 20 | 65% | 2.30 | 13 | 46% | 1.54 |
| FA Cup | 9 | 56% | 1.78 | 7 | 29% | 1.14 |
| EFL Carabao Cup | 8 | 13% | 0.75 | 4 | 50% | 1.50 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 50% | 1.67 | 6 | 50% | 1.67 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Darren Ferguson | Richard Paul Wellens | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 1.00 | |
| 2025 |
|
20 | 50% | 1.55 |
|
22 | 41% | 1.36 |
| 2024 |
|
56 | 38% | 1.34 |
|
57 | 49% | 1.67 |
| 2023 |
|
50 | 54% | 1.86 |
|
49 | 35% | 1.31 |
| 2022 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
14 | 43% | 1.43 |
|
23 | 39% | 1.48 |
| 2017 |
|
45 | 29% | 1.29 |
|
38 | 37% | 1.42 |
| 2016 |
|
44 | 52% | 1.84 | - | - | - | |
Darren Ferguson vs Richard Paul Wellens in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Darren Ferguson 231 wedstrijden die we bijhouden: 101 zeges, 58 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Richard Paul Wellens 191 wedstrijden die we bijhouden: 77 zeges, 47 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Darren Ferguson, alles over Richard Paul Wellens, vergelijk andere trainers.


