Daniel Farke vs Régis Le Bris: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Daniel Farke sinds het seizoen 2017, van Régis Le Bris sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Daniel Farke.
Resultaten naast elkaar
| Daniel Farke | Régis Le Bris | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 247 | Wedstrijden | 136 |
| 120 | Gewonnen | 48 |
| 70 | Gelijk | 38 |
| 57 | Verloren | 50 |
| 49% | Winstpercentage | 35% |
| 23% | Verliespercentage | 37% |
| 1.74 | Punten per wedstrijd | 1.34 |
| Goals | ||
| 1.70 | Goals voor per wedstrijd | 1.19 |
| 1.14 | Goals tegen per wedstrijd | 1.29 |
| 0.56 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.10 |
| 34% | Clean sheets (%) | 28% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 54% | Beide teams scoorden | 49% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 43% |
| Thuis en uit | ||
| 2.01 | Punten per thuiswedstrijd | 1.48 |
| 1.48 | Punten per uitwedstrijd | 1.21 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 40% |
| 38% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 3 |
| 15 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Daniel Farke tegen Régis Le Bris
De ploegen van Daniel Farke en Régis Le Bris speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Daniel Farke, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Régis Le Bris. De ploeg van Daniel Farke scoorde 5 keer, die van Régis Le Bris 5 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leeds2023 - 2026
|
148 | 73-43-32 | 1.77 |
Norwich2017 - 2018
|
97 | 45-27-25 | 1.67 |
Borussia Monchengladbach2023
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sunderland2024 - 2026
|
96 | 40-26-30 | 1.52 |
Lorient2022 - 2024
|
38 | 8-11-19 | 0.92 |
York2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Everton2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Daniel Farke | Régis Le Bris | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 173 | 52% | 1.83 | 44 | 45% | 1.66 |
| Premier League | 41 | 32% | 1.34 | 39 | 36% | 1.36 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 60% | 2.10 | 9 | 33% | 1.33 |
| EFL Carabao Cup | 12 | 58% | 1.83 | 3 | 33% | 1.33 |
| FA Cup | 11 | 36% | 1.45 | 4 | 25% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Daniel Farke | Régis Le Bris | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
11 | 45% | 1.73 |
|
11 | 45% | 1.45 |
| 2025 |
|
42 | 31% | 1.33 |
|
41 | 37% | 1.41 |
| 2024 |
|
42 | 64% | 2.17 |
|
48 | 42% | 1.56 |
| 2023 |
|
55 | 55% | 1.85 |
|
33 | 21% | 0.85 |
| 2022 | - | - | - |
|
3 | 33% | 1.67 | |
| 2018 |
|
49 | 57% | 1.98 | - | - | - | |
| 2017 |
|
48 | 35% | 1.35 | - | - | - | |
Daniel Farke vs Régis Le Bris in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Daniel Farke 247 wedstrijden die we bijhouden: 120 zeges, 70 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Régis Le Bris 136 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 38 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Daniel Farke, alles over Régis Le Bris, vergelijk andere trainers.






