Daniel Farke vs Nuno Herlander Simões Espírito Santo: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Daniel Farke sinds het seizoen 2017, van Nuno Herlander Simões Espírito Santo sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Daniel Farke. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nuno Herlander Simões Espírito Santo.
Resultaten naast elkaar
| Daniel Farke | Nuno Herlander Simões Espírito Santo | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 247 | Wedstrijden | 281 |
| 120 | Gewonnen | 138 |
| 70 | Gelijk | 71 |
| 57 | Verloren | 72 |
| 49% | Winstpercentage | 49% |
| 23% | Verliespercentage | 26% |
| 1.74 | Punten per wedstrijd | 1.73 |
| Goals | ||
| 1.70 | Goals voor per wedstrijd | 1.62 |
| 1.14 | Goals tegen per wedstrijd | 1.09 |
| 0.56 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.53 |
| 34% | Clean sheets (%) | 37% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 22% |
| 54% | Beide teams scoorden | 48% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 2.01 | Punten per thuiswedstrijd | 1.84 |
| 1.48 | Punten per uitwedstrijd | 1.61 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 38% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 8 |
| 15 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Daniel Farke tegen Nuno Herlander Simões Espírito Santo
De ploegen van Daniel Farke en Nuno Herlander Simões Espírito Santo speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Daniel Farke, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Nuno Herlander Simões Espírito Santo. De ploeg van Daniel Farke scoorde 6 keer, die van Nuno Herlander Simões Espírito Santo 10 keer.
Alle duels tussen Leeds en West Ham United · Alle duels tussen Norwich en Wolves
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leeds2023 - 2026
|
148 | 73-43-32 | 1.77 |
Norwich2017 - 2018
|
97 | 45-27-25 | 1.67 |
Borussia Monchengladbach2023
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Wolves2017 - 2018
|
91 | 52-19-20 | 1.92 |
Nottingham Forest2023 - 2024
|
64 | 25-17-22 | 1.44 |
West Ham United2025 - 2026
|
51 | 17-16-18 | 1.31 |
FC Porto2016
|
42 | 25-12-5 | 2.07 |
Al-Ittihad FC2022 - 2024
|
32 | 19-7-6 | 2.00 |
Stevenage2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Daniel Farke | Nuno Herlander Simões Espírito Santo | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 173 | 52% | 1.83 | 53 | 64% | 2.13 |
| Premier League | 41 | 32% | 1.34 | 119 | 38% | 1.35 |
| FA Cup | 11 | 36% | 1.45 | 20 | 40% | 1.60 |
| EFL Carabao Cup | 12 | 58% | 1.83 | 9 | 67% | 2.33 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 60% | 2.10 | 7 | 29% | 1.43 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Daniel Farke | Nuno Herlander Simões Espírito Santo | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
11 | 45% | 1.73 |
|
14 | 43% | 1.71 |
| 2025 |
|
42 | 31% | 1.33 |
|
38 | 29% | 1.13 |
| 2024 |
|
42 | 64% | 2.17 |
|
43 | 44% | 1.60 |
| 2023 |
|
55 | 55% | 1.85 |
|
38 | 34% | 1.29 |
| 2022 | - | - | - |
|
15 | 80% | 2.53 | |
| 2018 |
|
49 | 57% | 1.98 |
|
40 | 48% | 1.65 |
| 2017 |
|
48 | 35% | 1.35 |
|
51 | 65% | 2.14 |
| 2016 | - | - | - |
|
42 | 60% | 2.07 | |
Daniel Farke vs Nuno Herlander Simões Espírito Santo in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Daniel Farke 247 wedstrijden die we bijhouden: 120 zeges, 70 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nuno Herlander Simões Espírito Santo 281 wedstrijden die we bijhouden: 138 zeges, 71 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Daniel Farke, alles over Nuno Herlander Simões Espírito Santo, vergelijk andere trainers.






