Daniel Farke vs John Mark Eustace: de trainers naast elkaar

Filter:
Daniel Farke Germany ยท 49 jaar Leeds
vs
John Mark Eustace England ยท 46 jaar Derby
247 - 154 Wedstrijden
49% - 41% Winstpercentage
1.74 - 1.45 Punten per wedstrijd
1.70 - 1.28 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Daniel Farke sinds het seizoen 2017, van John Mark Eustace sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Daniel Farke.

Resultaten naast elkaar

Daniel Farke John Mark Eustace
Resultaten
247 Wedstrijden 154
120 Gewonnen 63
70 Gelijk 35
57 Verloren 56
49% Winstpercentage 41%
23% Verliespercentage 36%
1.74 Punten per wedstrijd 1.45
Goals
1.70 Goals voor per wedstrijd 1.28
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.19
0.56 Doelsaldo per wedstrijd 0.09
34% Clean sheets (%) 29%
19% Niet gescoord (%) 28%
54% Beide teams scoorden 50%
54% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
2.01 Punten per thuiswedstrijd 1.47
1.48 Punten per uitwedstrijd 1.44
60% Thuis gewonnen (%) 41%
38% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 6
15 Langste reeks zonder nederlaag 9

Daniel Farke tegen John Mark Eustace

2 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Daniel Farke en John Mark Eustace speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Daniel Farke, 0 keer gelijk en 3 zeges voor John Mark Eustace. De ploeg van Daniel Farke scoorde 7 keer, die van John Mark Eustace 4 keer.

Alle duels tussen Leeds en Derby ยท Alle duels tussen Leeds en Blackburn ยท Alle duels tussen Leeds en Birmingham

Per club

Daniel Farke
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Leeds2023 - 2026 148 73-43-32 1.77
Norwich2017 - 2018 97 45-27-25 1.67
Borussia Monchengladbach2023 2 2-0-0 3.00
John Mark Eustace
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Derby2024 - 2026 69 27-16-26 1.41
Blackburn2023 - 2024 52 19-14-19 1.37
Birmingham2022 - 2024 23 14-4-5 2.00
QPR2018 7 2-1-4 1.00
Kidderminster Harriers2016 - 2017 2 0-0-2 0.00
Southampton2025 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Daniel Farke John Mark Eustace
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 173 52% 1.83 123 39% 1.42
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 60% 2.10 16 69% 2.13
FA Cup 11 36% 1.45 9 22% 0.89
EFL Carabao Cup 12 58% 1.83 6 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Daniel Farke John Mark Eustace
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Leeds 11 45% 1.73 Derby 16 19% 0.81
2025 Leeds 42 31% 1.33 Derby Southampton 40 48% 1.65
2024 Leeds 42 64% 2.17 Blackburn Derby 53 47% 1.57
2023 Leeds Borussia Monchengladbach 55 55% 1.85 Blackburn Birmingham 33 39% 1.55
2022 - - - Birmingham 3 33% 1.33
2018 Norwich 49 57% 1.98 QPR 7 29% 1.00
2017 Norwich 48 35% 1.35 Kidderminster Harriers 1 0% 0.00
2016 - - - Kidderminster Harriers 1 0% 0.00

Daniel Farke vs John Mark Eustace in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Daniel Farke 247 wedstrijden die we bijhouden: 120 zeges, 70 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde John Mark Eustace 154 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 35 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Daniel Farke, alles over John Mark Eustace, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook