Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo vs Lars Roar Bohinen: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Lars Roar Bohinen Norway ยท 57 jaar jerv
118 - 56 Wedstrijden
36% - 27% Winstpercentage
1.23 - 0.98 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.14 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo sinds het seizoen 2016, van Lars Roar Bohinen sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Lars Roar Bohinen.

Resultaten naast elkaar

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Lars Roar Bohinen
Resultaten
118 Wedstrijden 56
42 Gewonnen 15
19 Gelijk 10
57 Verloren 31
36% Winstpercentage 27%
48% Verliespercentage 55%
1.23 Punten per wedstrijd 0.98
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.14
1.53 Goals tegen per wedstrijd 1.77
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd -0.63
28% Clean sheets (%) 25%
26% Niet gescoord (%) 34%
53% Beide teams scoorden 48%
59% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.42
0.89 Punten per uitwedstrijd 0.60
48% Thuis gewonnen (%) 38%
24% Uit gewonnen (%) 17%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 3
9 Langste reeks zonder nederlaag 5

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo tegen Lars Roar Bohinen

1 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo en Lars Roar Bohinen speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Lars Roar Bohinen. De ploeg van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo scoorde 2 keer, die van Lars Roar Bohinen 2 keer.

Alle duels tussen Valerenga en Stabaek ยท Alle duels tussen ODD Ballklubb en Sandefjord

Per club

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
ODD Ballklubb2016 - 2018 72 29-15-28 1.42
Stromsgodset2025 27 7-3-17 0.89
Valerenga2023 13 5-1-7 1.23
Lillestrom2024 6 1-0-5 0.50
Lars Roar Bohinen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sandefjord2017 29 10-3-16 1.14
Stabaek2023 20 4-6-10 0.90
jerv2025 7 1-1-5 0.57

In dezelfde competities

Competitie Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Lars Roar Bohinen
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eliteserien 102 30% 1.07 47 30% 1.04
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 71% 2.29 9 11% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Lars Roar Bohinen
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Stromsgodset 27 26% 0.89 jerv 7 14% 0.57
2024 Lillestrom 6 17% 0.50 - - -
2023 Valerenga 13 38% 1.23 Stabaek 20 20% 0.90
2018 ODD Ballklubb 27 37% 1.30 - - -
2017 ODD Ballklubb 32 41% 1.44 Sandefjord 29 34% 1.14
2016 ODD Ballklubb 13 46% 1.62 - - -

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo vs Lars Roar Bohinen in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo 118 wedstrijden die we bijhouden: 42 zeges, 19 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Lars Roar Bohinen 56 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 10 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 0.98 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo, alles over Lars Roar Bohinen, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook