Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo vs Geir Bakke: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Geir Bakke Norway ยท 56 jaar Valerenga
118 - 128 Wedstrijden
36% - 38% Winstpercentage
1.23 - 1.45 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.55 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Geir Bakke
Resultaten
118 Wedstrijden 128
42 Gewonnen 49
19 Gelijk 38
57 Verloren 41
36% Winstpercentage 38%
48% Verliespercentage 32%
1.23 Punten per wedstrijd 1.45
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.55
1.53 Goals tegen per wedstrijd 1.41
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd 0.15
28% Clean sheets (%) 27%
26% Niet gescoord (%) 16%
53% Beide teams scoorden 65%
59% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.79
0.89 Punten per uitwedstrijd 1.08
48% Thuis gewonnen (%) 50%
24% Uit gewonnen (%) 26%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 3
9 Langste reeks zonder nederlaag 9

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo tegen Geir Bakke

1 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo en Geir Bakke speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Geir Bakke. De ploeg van Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo scoorde 7 keer, die van Geir Bakke 9 keer.

Alle duels tussen Stromsgodset en Valerenga ยท Alle duels tussen Valerenga en Lillestrom ยท Alle duels tussen ODD Ballklubb en Sarpsborg 08 FF

Per club

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
ODD Ballklubb2016 - 2018 72 29-15-28 1.42
Stromsgodset2025 27 7-3-17 0.89
Valerenga2023 13 5-1-7 1.23
Lillestrom2024 6 1-0-5 0.50
Geir Bakke
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sarpsborg 08 FF2016 - 2018 72 27-24-21 1.46
Valerenga2023 - 2025 43 16-10-17 1.35
Lillestrom2023 13 6-4-3 1.69

In dezelfde competities

Competitie Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Geir Bakke
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eliteserien 102 30% 1.07 108 39% 1.46
UEFA Europa League 9 67% 2.22 11 36% 1.36
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 71% 2.29 9 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo Geir Bakke
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Stromsgodset 27 26% 0.89 Valerenga 24 46% 1.54
2024 Lillestrom 6 17% 0.50 Valerenga 1 0% 0.00
2023 Valerenga 13 38% 1.23 Valerenga Lillestrom 31 35% 1.39
2018 ODD Ballklubb 27 37% 1.30 Sarpsborg 08 FF 34 35% 1.29
2017 ODD Ballklubb 32 41% 1.44 Sarpsborg 08 FF 23 39% 1.65
2016 ODD Ballklubb 13 46% 1.62 Sarpsborg 08 FF 15 40% 1.53

Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo vs Geir Bakke in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo 118 wedstrijden die we bijhouden: 42 zeges, 19 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Geir Bakke 128 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 38 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Dag-Eilev Akkerhaugen Fagermo, alles over Geir Bakke, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook