Didier Frédéric Thierry Digard vs Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Didier Frédéric Thierry Digard sinds het seizoen 2022, van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca.
Resultaten naast elkaar
| Didier Frédéric Thierry Digard | Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 77 | Wedstrijden | 250 |
| 19 | Gewonnen | 156 |
| 15 | Gelijk | 47 |
| 43 | Verloren | 47 |
| 25% | Winstpercentage | 62% |
| 56% | Verliespercentage | 19% |
| 0.94 | Punten per wedstrijd | 2.06 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 1.99 |
| 1.73 | Goals tegen per wedstrijd | 1.02 |
| -0.61 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.97 |
| 14% | Clean sheets (%) | 42% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 11% |
| 56% | Beide teams scoorden | 52% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 59% |
| Thuis en uit | ||
| 1.00 | Punten per thuiswedstrijd | 2.30 |
| 0.87 | Punten per uitwedstrijd | 1.80 |
| 26% | Thuis gewonnen (%) | 71% |
| 23% | Uit gewonnen (%) | 53% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 14 |
| 5 | Langste reeks zonder nederlaag | 23 |
Didier Frédéric Thierry Digard tegen Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca
De ploegen van Didier Frédéric Thierry Digard en Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Didier Frédéric Thierry Digard, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca. De ploeg van Didier Frédéric Thierry Digard scoorde 3 keer, die van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
LE Havre2024 - 2026
|
72 | 17-13-42 | 0.89 |
Nice2022 - 2023
|
5 | 2-2-1 | 1.60 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Shakhtar Donetsk2016 - 2018
|
113 | 82-16-15 | 2.32 |
Lyon2024 - 2026
|
66 | 41-7-18 | 1.97 |
Lille2022 - 2024
|
46 | 21-17-8 | 1.74 |
AC Milan2024
|
25 | 12-7-6 | 1.72 |
In dezelfde competities
| Competitie | Didier Frédéric Thierry Digard | Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 1 | 62 | 23% | 0.89 | 72 | 53% | 1.79 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 30% | 1.00 | 15 | 53% | 1.87 |
| Coupe de France | 2 | 0% | 0.00 | 9 | 67% | 2.22 |
| UEFA Europa Conference League | 3 | 67% | 2.33 | 6 | 50% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Didier Frédéric Thierry Digard | Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
12 | 25% | 0.92 |
|
18 | 56% | 1.83 |
| 2025 |
|
26 | 19% | 0.85 |
|
30 | 70% | 2.20 |
| 2024 |
|
34 | 26% | 0.91 |
|
44 | 50% | 1.70 |
| 2023 |
|
2 | 0% | 0.50 |
|
43 | 47% | 1.74 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.33 |
|
2 | 50% | 2.00 |
| 2018 | - | - | - |
|
36 | 67% | 2.22 | |
| 2017 | - | - | - |
|
36 | 72% | 2.25 | |
| 2016 | - | - | - |
|
41 | 78% | 2.46 | |
Didier Frédéric Thierry Digard vs Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Didier Frédéric Thierry Digard 77 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 15 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 0.94 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca 250 wedstrijden die we bijhouden: 156 zeges, 47 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.06 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Didier Frédéric Thierry Digard, alles over Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca, vergelijk andere trainers.





