Daniele De Rossi vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar

Filter:
69 - 295 Wedstrijden
38% - 53% Winstpercentage
1.42 - 1.80 Punten per wedstrijd
1.58 - 1.85 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Daniele De Rossi sinds het seizoen 2022, van Piero Gasperini Gian sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Piero Gasperini Gian.

Resultaten naast elkaar

Daniele De Rossi Piero Gasperini Gian
Resultaten
69 Wedstrijden 295
26 Gewonnen 155
20 Gelijk 66
23 Verloren 74
38% Winstpercentage 53%
33% Verliespercentage 25%
1.42 Punten per wedstrijd 1.80
Goals
1.58 Goals voor per wedstrijd 1.85
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.07
0.29 Doelsaldo per wedstrijd 0.78
22% Clean sheets (%) 36%
23% Niet gescoord (%) 17%
62% Beide teams scoorden 52%
55% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.67 Punten per thuiswedstrijd 1.91
1.15 Punten per uitwedstrijd 1.69
50% Thuis gewonnen (%) 57%
24% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 16

Daniele De Rossi tegen Piero Gasperini Gian

1 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Daniele De Rossi en Piero Gasperini Gian speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Daniele De Rossi, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Daniele De Rossi scoorde 4 keer, die van Piero Gasperini Gian 6 keer.

Alle duels tussen Genoa en AS Roma ยท Alle duels tussen AS Roma en Atalanta

Per club

Daniele De Rossi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genoa2025 - 2026 34 12-7-15 1.26
AS Roma2023 - 2024 32 13-12-7 1.59
Spal2022 - 2023 2 0-1-1 0.50
Bournemouth2026 1 1-0-0 3.00
Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atalanta2016 - 2024 237 122-57-58 1.78
AS Roma2025 - 2026 57 33-9-15 1.89
Newport County2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Daniele De Rossi Piero Gasperini Gian
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 46 35% 1.30 221 54% 1.84
UEFA Europa League 7 29% 1.29 31 58% 2.03
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 46% 1.77 14 29% 1.14
Coppa Italia 3 67% 2.00 18 56% 1.72

Seizoen per seizoen

Seizoen Daniele De Rossi Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Genoa Bournemouth 14 43% 1.43 AS Roma Newport County 12 33% 1.42
2025 Genoa 21 33% 1.24 AS Roma 46 63% 1.98
2024 AS Roma 8 25% 1.38 Atalanta 48 50% 1.73
2023 AS Roma Spal 25 44% 1.64 Atalanta 52 56% 1.87
2022 Spal 1 0% 0.00 Atalanta 2 50% 1.50
2018 - - - Atalanta 47 55% 1.91
2017 - - - Atalanta 49 43% 1.59
2016 - - - Atalanta 39 54% 1.85

Daniele De Rossi vs Piero Gasperini Gian in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Daniele De Rossi 69 wedstrijden die we bijhouden: 26 zeges, 20 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 295 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 66 gelijke spelen en 74 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Daniele De Rossi, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook