Damir Čanadi vs Manuel Enrique Jiménez Jiménez: de trainers naast elkaar

Filter:
123 - 145 Wedstrijden
43% - 50% Winstpercentage
1.52 - 1.80 Punten per wedstrijd
1.33 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Damir Čanadi. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2023 hebben we geen wedstrijden van Manuel Enrique Jiménez Jiménez.

Resultaten naast elkaar

Damir Čanadi Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Resultaten
123 Wedstrijden 145
53 Gewonnen 72
28 Gelijk 45
42 Verloren 28
43% Winstpercentage 50%
34% Verliespercentage 19%
1.52 Punten per wedstrijd 1.80
Goals
1.33 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.11 Goals tegen per wedstrijd 0.79
0.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.82
37% Clean sheets (%) 49%
26% Niet gescoord (%) 26%
43% Beide teams scoorden 39%
42% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.62 Punten per thuiswedstrijd 2.00
1.42 Punten per uitwedstrijd 1.61
44% Thuis gewonnen (%) 59%
42% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
18 Langste reeks zonder nederlaag 26

Damir Čanadi tegen Manuel Enrique Jiménez Jiménez

1 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Damir Čanadi en Manuel Enrique Jiménez Jiménez speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Damir Čanadi, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Manuel Enrique Jiménez Jiménez. De ploeg van Damir Čanadi scoorde 2 keer, die van Manuel Enrique Jiménez Jiménez 8 keer.

Alle duels tussen Enosis en Apoel Nicosia · Alle duels tussen Atromitos en AEK Athens FC

Per club

Damir Čanadi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atromitos2017 - 2018 68 35-17-16 1.79
Enosis2024 - 2025 34 9-4-21 0.91
SCR Altach2016 14 9-2-3 2.07
Velež2024 2 0-1-1 0.50
Sibenik2023 2 0-2-0 1.00
Atromitos Athinon2018 2 0-1-1 0.50
Olympiakos2025 1 0-1-0 1.00
Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AEK Athens FC2016 - 2018 86 49-24-13 1.99
Apoel Nicosia2024 24 10-7-7 1.54
Las Palmas2018 13 4-6-3 1.38
Aris Thessalonikis2025 10 4-3-3 1.50
Al Wahda FC2022 10 5-4-1 1.90
Cerro Porteno2024 2 0-1-1 0.50

In dezelfde competities

Competitie Damir Čanadi Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Super League 55 49% 1.76 62 60% 2.05
Cypriot First Division 34 26% 0.94 17 41% 1.53
Beker van Griekenland 13 62% 1.92 21 67% 2.10
UEFA Europa League 2 0% 0.50 10 20% 1.40
UEFA Europa Conference League 2 0% 0.50 8 38% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Damir Čanadi Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Enosis Olympiakos 11 0% 0.09 Aris Thessalonikis 10 40% 1.50
2024 Enosis Velež 26 35% 1.23 Apoel Nicosia Cerro Porteno 26 38% 1.46
2023 Sibenik 2 0% 1.00 - - -
2022 - - - Al Wahda FC 10 50% 1.90
2018 Atromitos Atromitos Athinon 34 47% 1.59 AEK Athens FC Las Palmas 29 48% 1.72
2017 Atromitos 36 53% 1.92 AEK Athens FC 49 53% 1.94
2016 SCR Altach 14 64% 2.07 AEK Athens FC 21 62% 2.10

Damir Čanadi vs Manuel Enrique Jiménez Jiménez in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Damir Čanadi 123 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 28 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Manuel Enrique Jiménez Jiménez 145 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 45 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Damir Čanadi, alles over Manuel Enrique Jiménez Jiménez, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook