Richard Menzies Campbell vs Gary David Bowyer: de trainers naast elkaar

Filter:
Richard Menzies Campbell Scotland ยท 72 jaar East Fife
vs
Gary David Bowyer England ยท 55 jaar Burton Albion
163 - 188 Wedstrijden
39% - 40% Winstpercentage
1.43 - 1.49 Punten per wedstrijd
1.33 - 1.44 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Richard Menzies Campbell sinds het seizoen 2017, van Gary David Bowyer sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Gary David Bowyer.

Resultaten naast elkaar

Richard Menzies Campbell Gary David Bowyer
Resultaten
163 Wedstrijden 188
63 Gewonnen 75
44 Gelijk 56
56 Verloren 57
39% Winstpercentage 40%
34% Verliespercentage 30%
1.43 Punten per wedstrijd 1.49
Goals
1.33 Goals voor per wedstrijd 1.44
1.18 Goals tegen per wedstrijd 1.13
0.15 Doelsaldo per wedstrijd 0.31
37% Clean sheets (%) 32%
29% Niet gescoord (%) 28%
45% Beide teams scoorden 49%
47% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.58 Punten per thuiswedstrijd 1.72
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.27
42% Thuis gewonnen (%) 47%
34% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 12

Richard Menzies Campbell tegen Gary David Bowyer

1 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Richard Menzies Campbell en Gary David Bowyer speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Richard Menzies Campbell, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Gary David Bowyer. De ploeg van Richard Menzies Campbell scoorde 7 keer, die van Gary David Bowyer 8 keer.

Alle duels tussen Arbroath en Dundee

Per club

Richard Menzies Campbell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Arbroath2017 - 2023 154 59-44-51 1.44
East Fife2024 - 2025 7 3-0-4 1.29
Morton2020 1 0-0-1 0.00
Falkirk2019 1 1-0-0 3.00
Gary David Bowyer
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Blackpool2016 - 2018 92 34-34-24 1.48
Burton Albion2024 - 2026 49 18-10-21 1.31
Dundee2022 - 2023 37 22-10-5 2.05
Bradford2018 10 1-2-7 0.50

In dezelfde competities

Competitie Richard Menzies Campbell Gary David Bowyer
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Schotse Championship 117 35% 1.38 28 54% 1.93
Schotse League Cup 34 50% 1.62 5 80% 2.40
Schotse Beker (FA Cup) 11 45% 1.45 2 50% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 0.00 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Richard Menzies Campbell Gary David Bowyer
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Burton Albion 3 67% 2.00
2025 East Fife 3 33% 1.00 Burton Albion 20 35% 1.20
2024 East Fife 4 50% 1.50 Burton Albion 26 35% 1.31
2023 Arbroath 16 25% 0.81 Dundee 2 100% 3.00
2022 Arbroath 33 30% 1.33 Dundee 35 57% 2.00
2021 Arbroath 40 53% 1.90 - - -
2020 Arbroath Morton 28 29% 1.11 - - -
2019 Arbroath Falkirk 32 44% 1.53 - - -
2018 Arbroath 4 50% 1.75 Bradford Blackpool 11 9% 0.55
2017 Arbroath 3 33% 1.33 Blackpool 42 31% 1.26
2016 - - - Blackpool 49 43% 1.67

Richard Menzies Campbell vs Gary David Bowyer in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Richard Menzies Campbell 163 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 44 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Gary David Bowyer 188 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 56 gelijke spelen en 57 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Richard Menzies Campbell, alles over Gary David Bowyer, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook