Danny Buijs vs Maurice Steijn: de trainers naast elkaar

Filter:
153 - 177 Wedstrijden
36% - 38% Winstpercentage
1.29 - 1.38 Punten per wedstrijd
1.27 - 1.47 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Danny Buijs. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Maurice Steijn.

Resultaten naast elkaar

Danny Buijs Maurice Steijn
Resultaten
153 Wedstrijden 177
55 Gewonnen 68
32 Gelijk 40
66 Verloren 69
36% Winstpercentage 38%
43% Verliespercentage 39%
1.29 Punten per wedstrijd 1.38
Goals
1.27 Goals voor per wedstrijd 1.47
1.59 Goals tegen per wedstrijd 1.49
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd -0.02
25% Clean sheets (%) 28%
29% Niet gescoord (%) 25%
54% Beide teams scoorden 51%
58% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.60 Punten per thuiswedstrijd 1.39
0.97 Punten per uitwedstrijd 1.37
48% Thuis gewonnen (%) 39%
24% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 11

Danny Buijs tegen Maurice Steijn

1 Zeges
3 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Danny Buijs en Maurice Steijn speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Danny Buijs, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Maurice Steijn. De ploeg van Danny Buijs scoorde 4 keer, die van Maurice Steijn 6 keer.

Alle duels tussen Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam ยท Alle duels tussen Fortuna Sittard en Ajax ยท Alle duels tussen Groningen en VVV Venlo

Per club

Danny Buijs
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Fortuna Sittard2023 - 2026 112 40-25-47 1.29
Groningen2018 37 14-6-17 1.30
Kozakken Boys2016 - 2017 4 1-1-2 1.00
Maurice Steijn
Clubs Wed. W-G-V Ptn
VVV Venlo2016 - 2018 100 43-22-35 1.51
Sparta Rotterdam2022 - 2026 62 23-13-26 1.32
Ajax2023 15 2-5-8 0.73

In dezelfde competities

Competitie Danny Buijs Maurice Steijn
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eredivisie 131 34% 1.24 122 29% 1.12
KNVB Beker 12 42% 1.42 10 50% 1.60
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 60% 1.80 11 45% 1.55

Seizoen per seizoen

Seizoen Danny Buijs Maurice Steijn
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Fortuna Sittard 14 57% 1.86 Sparta Rotterdam 1 100% 3.00
2025 Fortuna Sittard 27 37% 1.26 Sparta Rotterdam 32 41% 1.34
2024 Fortuna Sittard 35 31% 1.14 Sparta Rotterdam 23 30% 1.26
2023 Fortuna Sittard 36 31% 1.25 Ajax 15 13% 0.73
2022 - - - Sparta Rotterdam 6 33% 1.17
2018 Groningen 37 38% 1.30 VVV Venlo 33 33% 1.21
2017 Kozakken Boys 2 0% 0.50 VVV Venlo 34 24% 1.06
2016 Kozakken Boys 2 50% 1.50 VVV Venlo 33 73% 2.27

Danny Buijs vs Maurice Steijn in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Danny Buijs 153 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 32 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Maurice Steijn 177 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 40 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Danny Buijs, alles over Maurice Steijn, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook